Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość christinee94

w staniku

Polecane posty

Gość christinee94

Od niedawna jestem z pewnym facetem, widzę,że mu na mnie zależy, nie współżyliśmy jeszcze.Problem polega na tym,że on bardzo lubi duże biusty, a nienawidzi małych... On uważa, że ja mam duży, nigdy nie widział mnie bez stanika, a staniki zawsze noszę z wkładkami, mniejszymi lub większymi. Bez tych wkładek, mój biust jest mały. Nie jestem deską, ale nie jestem też szkieletem, raczejmam przeciętną figurę, no ale ten biust jest nieproporcjonalnie mały i powinien być większy o jakiś rozmiar :( Od zawsze mam kompleksy z nim związane :( Rozmawialiśmy o tym wielokrotnie, on nie chce mi wierzyć, że mam małe piersi. Zgadza się na seks w staniku, ale podejrzewam, że po pewnym czasie w końcu będzie chciał bez. Czy ten związek w ogóle ma sens? No i co w ogóle myślicie o całej tej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusc mu p***o i niech sie spuszcza pff serio mowie z takim gosciem jestes? to musisz byc pusta albo sie przejmowac maly biust jest piekny a maly mozdzek faceta nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kompleksy mina tylko facet szybciej. wiec po co sie przejmujesz? Zrozum to co napisalas albo masz 15 lat okolo albo jestes naprawde zazenowana i zdemoralizowana... xD pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość christinee94
Mam 19 lat ;) nie wiem co w tym pustego, każdy ma swoje preferencje, on akurat uwielbia wielkie cycki, tylko, że ja nie mam mu nic do zaoferowania w tej kwestii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest z toba bo jestes latwa czy masz super d*pe? nie kumam? nie ujmuje ci niczego, ale ja mialem w swoim zyciu same duze biusciaste przewaznie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak nic na to nie poradzisz, nie dasz rady być cały czas w biustonoszu. w końcu sie przełam, zdejmij i pokaz mu swoje piersi. jeżeli będzie wybrzydzał to Ty spójrz na jego penisa i powiedz: za 3 cm za mało..ale ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he babki mysla o 24, a w polsce 14 norma ja mam tu i tam dobrze :) ale ma racje gosciu.... maly fiut moze byc ale maly nie zreczny nie gruby nie niezawodny a juz ze nie powiem ze twoj facet ma wybujala wyobraznie tylko o cyckach duzych mysli zamiast o tobie musisz miec przej****e sry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość christinee94
On uważa, że jestem przepiękna, parę razy mówił mi, że nie przeszkadzałoby mu nawet jakbym miała same sutki, ale o małych piersiach innych dziewczyn mowi, żesą 'ohydne' i wiem, że on nie dopuszcza do siebie myśli,że ja mogłabym mieć takie... A jeżeli rozebrałabym się przed nim i by uciekł to bym się załamała, jestem strasznie zakompleksiona ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki masz rozmiar miseczki? a,b, c?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz jest choroba przez niego, serio .... on ci robie natrectwa a to taka sprawa na lata.... wiesz.... musisz dojrzyj z tym serio mowie bo bedesz cierpiec dlugo :) a to co mowisz jest chore... czyste perfidne wykorzystywanie ciebie i twoich emocji a co z tym idie robienie tobie kompleksow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K***a! To tak jakby nie moc byc z facetem, ktory nie ma kratki na brzuchu! Co za paranoja! Ty tez szukasz faceta ktory musi miec muskul o wymiarach x ? Co za k***a tepak! Jak ty w ogole mozesz sie spotykac z takim kolesiem? Brzydze sie takimi idiotami. Co za pusci ludzie, szok w jakich czasach przyszlo mi zyc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość christinee94
Niby noszę c, ale wygląda to na b. W staniku wyglądają na takie porządne c. Jak pisałam płaska nie jestem, jakbym ważyła 40 kg to byloby ok, ale ja ważę 53 kg przy 160 cm wzrostu więc taka szczupła znowuż nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość christinee94
Nie powiedziałabym, że on jest tępy... Dla mnie jest ideałem, jest cudowny, tylko ta jego obsesja na punkcie dużych biustów... rozumiem to,jeden woli rude inny woli czarne, on akurat lubi wielkie balony, tylko że ja ich nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli maszB/C w realu to nie są takie małe. Przecież są kobiety co noszą rozmiar A! jest duża zaleta Twojego biustu, jest wręcz idealny. taki biust wolniej się starzeje, jest jędrny. na pewno będzie zachwycony- zobaczysz. Jeżeli ma doświadczenie z dużymi piersiami to teraz niech zobaczy jak rozkoszne są takie piersi. Pamiętaj, ze w pozycji na pieska piersi zawsze zwisają i są większe. Jak go ujeżdżasz to pochyl się nad nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczekuję dużego biustu a ciekawe czy sam dużo w spodniach, bo jeszcze się okaże, że tam smutny korniszonek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poważnie??? to są CUUUUDOWNE piersi! idealne! w ogóle nie masz czego się wstydzić, powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzy biust i duzy k***s jest przereklamowany, normalni to wiedza a nawiazka jest przypuszczanie oniesmielajaca... :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale widzieliście tego linka? ona ma duże piersi.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to są niby małe piersi?! Idź się lecz dziewczyno na głowę a nie ludziom d*pe zawracasz...zresztą nie trzeba było nosić staników z wkładkami i sztucznie sobie stanik napychać, od razu byłoby widać jaki masz biust i nie byłoby problemu, który sama sobie stwarzasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biust masz super, a co do biustu dziewczyny na drugim zdjęciu... Za 10 lat będzie miała sutki na wysokości pępka, a Ty dalej będziesz miała jędrny i piękny biust :) A jeśli dla twojego faceta powodem do rozejścia się z Tobą mógłby być Twój mały biust, to lepiej go od razu zostawić niż się męczyć z idiotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×