Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gosio67

sprzedaz na allegro wymiana doświadczen

Polecane posty

Gość gosio67

Witam koledzy/ koleżanki mam do Was pytanie :) więc za około miesiąc startuje z handlem na allegro. Będzie to mój pierwszy biznesik. Zajmę się handlem rzeczami w kategoriach odzież/bielizna/perfumy kosmetyki i używany sprzęt audio. Dużo osób zajmuje się handlem i mam nadzieje że ktoś mi odpowie na moje pytania no więc :) - Jak wyglądały Wasze początki ile kasy włożyliście i po jakim czasie byliście na plusie? - Czy przebicie progu wypłaty 1300zł netto /mies w tym biznesie jest trudne? -Gdzie częściej ludzie kupują na waszych prywatnych stronach internetowych czy na portalu typu allegro? Jakie są wasze strategie w tym biznesie kupujecie po kilkadziesiąt sztuk i wystawiacie orientujecie się co sprzedaje się najlepiej i dopiero inwestujecie w dokładnie to co się sprzedaje czy w ciemno wystawiacie po przykładowo 100szt danego produktu? No i chyba najważniejsze pytanie mam 10 tysięcy zł są to pieniądze które mają mi starczyć na opłaty i zakup towaru czy ta suma pozwoli mi na początkowy zys tak jak mówiłem około 1300 zł netto? Bo moja kolorowa wizja jest taka że kupie towar w cenie hurtowej wystawie go na allegro i od razu zarobie z niezła przebitką :D no ale pewnie tak nie będzie. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×