Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajaca111

Jaki smartfon do 200 zl

Polecane posty

Gość pytajaca111

Hej wszystkim! jaki telefon-smartfon(najlepiej dotykowy) polecacie? taki do 200 zl wazne zeby mial : 3g,wifi,dobry aparat z gory dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za taka cene nie kupisz nawet g****anego uzywanego smartfona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej weź sobie coś na umowę,bo faktycznie za takie pieniądze nie kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kupiła za
59 euro Samsung Galaxy Young

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 200 to będzie ciężko chyba, że w miksie lub na abonament, ja niedawno przedłużałam umowę w mixie w plusie i za 100 zł wzięłam LG L5 II, jestem z niego bardzo zadowolona, wcześniej też miałam smartfona lg i był b. dobry ale wiadomo po 3 latach człowiek chce coś nowszego. Ten ma bardzo dobry aparat, często robię nim fotki czy filmiki,jest wytrzymały (niestety często gdzieś mi tel wypada), surfowanie po necie też jest ok bo ma spory wyświetlacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę tak samo jak przedmówczyni. Najlepiej poszukać czegoś w abonamencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dwustu złotych raczej nie znajdzie się imponujących modeli. Raczej tylko poprawne. Lepiej szukać czegoś używanego w tym wypadku. Swoją drogą warto pamiętać, że wiele odpowiedzi w takich wątkach, to "komentarze sponsorowane". Dlatego, zanim się coś kupi, warto sprawdzić opinie na www.cosiepsuje.com. Tam piszą tylko o wadach danych produktów, więc na sponsorowanie czegokolwiek nie ma miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Overmax vertis polecam ma tel od roku i jest z******ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KubaGamePlay123
Za 200zł to morzesz kupić jakieś błoto.Kup za 700 lub 1 000 to będzie mieć więcej pamięci ram i telefonicznej szybszy i o wiele lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak interesują cię urządzenia marki Uroute to na pewno zainteresuję cie oferta, którą znajdziesz pod adresem www.uroute.pl. Sklep oferuje w sprzedaży różne modele zarówno nawigacji jak i smart fonów. Ceny konkurencyjne! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taniej może uda ci się kupić jakis fajny model przez dziobacz.pl zglasza sie tam co sie chce i jak jest wiecej chetnych to zbijaja cene u dystrybutora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milexica
W tej cenie może być ciężko znaleźć coś sensownego, ale jeśli już kupować smartfon to moim zdaniem tylko od LG. Sprawdź stronę http://www.lg.com/pl/telefony-komorkowe - może warto poszukać dodatkowego budżetu. Tym bardziej, że te telefony naprawdę są solidne. Sama posiadam już 3 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×