Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ROSYJSKIE KOSMETYKI TANIO CZY LEGALNIE

Polecane posty

Gość gość

W ostatnim czasie rosyjskie kosmetyki zyskały bardzo na popularności jednak pojawiają się sklepy, które sprzedają te kosmetyki w cenach tak niskich, że można się domyśleć, że kosmetyki są sprzedawane nielegalnie w UE. Skutek? Zamówiłam produkty w jednym z takich sklepów i otrzymała puste opakowanie !!! Każdy produkt musi mieć swoją cenę i pamiętajmy również o tym, że cena nie jest najważniejsza (chyba, że chcemy kupować puste opakowania). W jakich sklepach więc warto robić zakupy? Jakie sklepy znacie? Ja nigdy nie zawiodłam się na sklepie www.ukrytewslowach.pl Często robię zakupy więc mam porównanie i szczerze mogę polecić ten sklep. Dlaczego? 1. Ekspresowa wysyłka 2. Indywidualne podejście do Klienta 3. Do każdego zamówienia zawsze dostaję darmowe próbki, katalogi i gratisy 4. Nigdy mnie nie zawiedli 5. Szeroki asortyment 6. Rozsądne i przyzwoite ceny Radzę uważać na oszustów i robić zakupy w sprawdzonych sklepach. Uważajcie na zbyt niskie ceny! Jeśli coś się stanie to później pretensje możecie mieć tylko do samych siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BożenaR
To ja podrzucę Wam jeszcze jeden sklep z całą pewnością legalny, wiem co mówię ;-) www.kosmetykirosyjskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaaaa12
Polecam nowy sklep z rosyjskimi kosmetykami www.naturashop.pl Z ciekawości zrobiłam zakupy i dostałam pięknie zapakowaną przesyłkę aż nie chciałam rozpakowywać. Nowy dlatego się starają. Spróbujcie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam. Gdze kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sterelka1
Tutaj: http://kufereknatury.pl/kategoria-produktu/kosmetyki-rosyjskie/ W sklepie jest sporo rosyjskich kosmetyków .Szczerze powiedziawszy to się nie zastanawiałam nad tym czy jakieś sklepy sprzedają nielegalnie kosmetyki bo te legalne po prostu nie są drogie... .Dziewczyny balsam za 15 zł czy też odżywka do włosów za 5 zł to nie jest żadna fortuna. Bardzo lubie markę Planeta Organica. Kosmetyki super, niedrogie a dorównują niektórym lepszym markom !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le. Jakie głupie baby. To wam całkiem zniszczy cerę. Kupować jakąś szmirę z netu, która jeszcze wam tak przeora skórę, że będzie jeszcze gorzej. A potem płacz, bo kolejna zmarszczka i kupowanie kolejnych jeszcze gorszych chińskich szmir na poprawę tego co zrobiła ta ruska szmira. Babyyy tak się nie dba o cerę. To ją tylko niszczy. Już lepiej nic nie kupować niż coś takiego. Kosmetyki kupuje się albo dobre, sprawdzone laboratoryjnie, z certyfikatami (nie wiecie, czy ta ruska szmira była sprawdzana, co w niej jest, w ogole nie wiecie nic o niej, a napisac moga wszystko) albo wcale sie nie kupuje. Głupie baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManicurePedicure
Wszystkie kosmetyki jakie są dopuszczone do sprzedaży są legalne i badane. Inaczej nie byłyby dopuszczone do obrotu. Można je kupić i stacjonarnie i internetowo, są setki recenzji użytkowniczek zdecydowana większość pozytywna. Ja sama się w takie zaopatruje głownie na naturabazar.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×