Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marrk0011

wyzywające stroje mojej mamy czy tak wypada

Polecane posty

Gość marrk0011

hej, ostatnio zauwazylam, ze moja mam zaczela sie ubierac duuuzo bardziej odwaznie, wyzywajaco, wrecz prowokujaco. albo mini, albo ewidentnie widac jej stanik spod dekoldu, jak ponizej. czy to normalne? poza tym na mnie jako faceta to dziala i mnie nieraz nawet lekko podnieci - a czy tez normalne? http://www.fotoszok.pl/show.php/1717749_stannn.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztywniaczek
Ciesz się,że masz taką piękną mamę.Kobieta powinna pokazać to co ma piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile lat ma twoja mama? jesli ma zgrabne ciało i nie ma kompoleksów to powinienes cieszyc sie z tego ze masz tak wspaniała mame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrk0011
43lata - owszem, ale jaraja sie na nia moi koledzy, a ja sam mimo ze to mama tez i dziwna sytuacja powstaje wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz sie z tym pogodzic ze masz seksowna mame i sie z tego cieszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko fajnie, tylko że takie wystawanie stanika spod sukienki, jak na zdjęciu, wcale nie jest seksowne... Trochę brak klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie czy to brak stylu zalezy od charakteru kobiety i stylu ubierania bo moze to byc miły akcent do całokształtu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrk0011
Ja rozumiem, ale ostatnio chyba przesadziłem bo doszło do takiej sytuacji że masturbowałem się myśląc o niej a to już chyba nie jest normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk777111
mega seksowne i mega cycki. sam mam mamuske typu milf, teraz coraz wiecej takich, podnieca mnie, dotykam ja ze niby przypadkiem a potem sie onanizuje. mnie tez to podnieca, bo takie ciacho miec w domu to skarb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 gosc
opisz jak wygląda Twoja mama i jak sie zwykle ubiera? To ze podnica Cie to nic strasznego,czesto sie zdarza ze modzi chłopcy tak reaguja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk777111
1 gosc - to do mnie czy autora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 gosc
do autora ale ty tez mozesz opisac swoja mame. Ja mam tesciowa w wieku 48 lat a wygląda na 38. kiedys jak jeszcze nie bylismy rodzina podziwiałem jej urode i ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk777111
podaj @ to cos Ci napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk777111
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale lufa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dotykales jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrk0011
tak, w okolicach pasa, bioder. ze niby przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo skoro matka Cię podnieca, to jesteś świr a nie rozumiem jaki to problemm, że mam jest atrakcyjna- myślisz, że jest tylko Twoją mamą? kobieta potrezbuje się czuć jak kobieta, jeśli jest z Twoim tatą, to jeszcze jego żoną jest, nie tylko Twoją mamą. jeśli nie ma męża, to może chce się podobać, to normalne, aTy kim jesteś? egoistą? milość na lini rodzic-dziecko powinna być bezwarunkowa, więc czzemu nie chcesz by Twoja mam czuła sie spełniona i szczęśliwa? bo co, wygodnie Ci jak dla Ciebie tylko ciągle coś rzuca, tak? I wokół Ciebie skacze? A potem i tak się ożenisz, a ona ma siedzieć sama i czekać na Twoje wnuki, byś mógł ją zaprzęgnąć ponownie, tak? z******ty synuś;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, nedzne wypociny, widac masz jakies komplesy, takim dziekujemy. dalsza konwersajce z toba uwazam za pozbawiona sensu. zdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też podnieca moja mama, odkąd otworzyła sklep z bielizną nieraz przymierza coś i pyta mnie jak w tym wygląda. Ma ponad 50 lat ale wielkie cyce a ja mam 22 lata i na nią chęć. Jak śpi nieraz ją macam po piersiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość areekk00
a ja ostatnio mialem jeszcze inne zdarzenie - odwozzilem moja mamuske na impreze, byla lekko wstawiona juz - i na odchodne, w samochodzi dala mi buziaka ale... wysunela jezyk, chwycila moja twarz i przytrzymala, po czym puscila i wyszla. i normalnie przezylek SZOK. Sęk w tym, ze mi sie to spodobalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem ile twoja mama ma lat ale z***biscie !!!! wsio mi odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale się nakręcacie he he he a laska na zdjęciu ma co najwyżej trzydziestke....he he...to nie jego mama na bank.......i raczej dzieci nie rodziła....tak cos mi się zdaję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrk0011
no wlasnie - zdaje ci sie, czyz kobieta w wieku 43lat nie moze wygladac na 33?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnarrek
Daj numer h*ju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrk0011
a co? jestes gej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×