Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rodzice postawili mi ultimatum

Rodzice postawili mi ultimatum albo oni albo facet

Polecane posty

Gość rodzice postawili mi ultimatum

Miesiąc temu urodziłam syna. Facet bezrobotny zostawił mnie jak byłam w ciąży ale kilka dni temu wrócił. Oświadczył się i powiedział że odszedł dlatego bo przeraził się ojcostwa, że nie będzie w stanie utrzymać rodziny ale teraz znalazł pracę i po prosił mnie bym do niego wróciła. Nie dałam mu jednoznacznej odpowiedzi. Powiedziałam o tym rodzicom, matka powiedziała mi że skoro raz zachował się jak świnia to zawsze będzie świnią. Dodając do tego że raz wybaczyła ojcu zdradę i całe życie ją zdradzał. Ojciec natomiast powiedział że zaopiekuje się mną i dzieckiem ale jeśli nie wprowadzę tego dziada do naszej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie dziadkiem i będzie sie opiekował dzieckiem dziada? Takim małym różowym dziadem. Coś sporo dziadostwa w tej twojej rodzinie ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A musisz od razu się decydować skoro On sie przestraszył ojcostwa może teraz boi się o alimenty,ze będzie płacił a ma pracę i z dwojga złego woli być z Wami???Daj sobie czas....wybadaj czy da Ci pieniądze jesli nie zamieszkacie razem,czy doloży się do dziecka i poczuje...a moze dorósł.....nie podejmuj decyzji pochopnie........rodzice nie chcą źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma dziadować żeby dziad dał pieniądze dziadówie na małego dziada? Toż to dziadostwo do potęgi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
Ciekawe. Kto tu jest dziadem? Według mnie , tu jest tylko dziadówka. Za jej rozłożone nogi ma odpowiadać cały świat.W tym dziadkowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×