Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maniekkk

kobiety po 30 a potrzeba seksu

Polecane posty

Gość Maniekkk

Witajcie, mam pytanie do kobiet 30+. Zacznijmy, że jestem z Warszawy i pomimo dużej ilości ludzi ciągle się tego nie dowiedziałem. W necie przewija się milion tematów o tym jak to kobiety po 30 są najbardziej aktywne seksualnie i jaką największą ochotę na seks wtedy mają. Moje pytanie brzmi: czy to prawda ? Czy po prostu ktoś kiedyś puścił plotę i tak zostało. Jeżeli faktycznie tak jest, to czy nie "rajcuje" Was seks z młodszymi ? Ja wiem, że Wy sądzicie, że młodzi to głupi, paplają jęzorem wszędzie, prostaki i maminsynki. Młody mężczyzna też lubi posiedzieć przy lampce wina i porozmawiać, wysłuchać. Jakby któraś kobieta zechciała porozmawiać, podzielić się doświadczeniami proszę o maile marcin.a.20@wp.pl bo ( nie oszukujmy się ) tu na forum jest dużo podszywaczy i ludzi, którzy po prostu robią sobie jaja. Z góry Wam wszystkim dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 30 lat i potrzeby sporo większe niz gdy miałam np.18 lat i podobają mi sie młodsi mężczyźni tacy np.21-24 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniekkk
a masz jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc po 30stce
Tak to prawda. Poza tym mam duzo wieksza radosc z sexu niz wczesniej. No i tak jak kolezance wyzej podobaja mi sie mlodsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobaaj mi sie mlodsi, nawet bardzo, mama 27 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na starej pi.cy młodu uj sie ćwiczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja skonczylam 43 i takiej ochoty na sex jak mam teraz to jeszcze nigdy nie mialam,30-latki jeszcze moment i same sie przekonacie ze magiczna 40 to to,a mlodsi taaak jak najbardziej bo panowie powolutku wypadaja,oczywiscie zdarzaja sie rodzynki ale bardzo rzadko,pozdrawiam mlodsze kolezanki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd ty bierzesz tych młodziaków którzy mają ochotę na takie próchno? Chodzisz po męskich kiblach na dworcach i pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzydziestka
Maniuś! Przeczytaj co napisałeś: " W necie przewija się milion tematów o tym jak to kobiety po 30 są najbardziej aktywne seksualnie i jaką największą ochotę na seks wtedy mają. Moje pytanie brzmi: czy to prawda ? Czy po prostu ktoś kiedyś puścił plotę i tak zostało. Jeżeli faktycznie tak jest, to czy nie "rajcuje" Was seks z młodszymi ? Ja wiem, że Wy sądzicie, że młodzi to głupi, paplają jęzorem wszędzie, prostaki i maminsynki. Młody mężczyzna też lubi posiedzieć przy lampce wina i porozmawiać, wysłuchać. " Tak. Kobiety po 30 są aktywne seksualnie i mają ogromną ochotę na seks. A teraz się skup: siedzenie przy lampce wina i słuchanie TO NIE JEST SEKS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ZAPAMIĘTAJ!! Jak już zaciągniesz potrzydziestke na chate to daruj sobie wino, biały obrus i świeczki. Walnij szklane czyściochy (sprawi że dłużej pojedziesz) i do wyra ... ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skończyłam 45 lat i od kilku lat ma duuużo większą ochotę na seks niż jak byłam młoda. Młodzi faceci mi się nie podobają i nie wyobrażam sobie z takim szczylem iść do łóżka - to jakbym z własnym synem się bzykała. :D Szukać facetów do seksu nie muszę, bo w 100% wystarcza mi mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...ciekawe na jak długo ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak męża ma młodszego to na pewno na długo:) ja mam 31 lat i też faceci w wieku poniżej 25 wydają mi się pustymi szczylami, sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najtrudniej jest zaciągnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"...ciekawe na jak długo " _____________________ Widać, żeś szczyl bez rozumu i doświadczenia albo głupia i zazdrosna zdzira.:D Mąż jest w tym samym wieku, co ja i seks uprawiamy prawie codziennie, a często i 2 razy dziennie. Nasi rodzice też jeszcze się bzykaja i na forach nie stękają. Zdrowy i mądry facet nie zrezygnuje tak szybko z seksu z żoną, bo mu jakaś napalona suka doope z krzaków wystawiła. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zdrowa napalonma suka wystawi doope z krzaków na bank. Jak jej mężowi zwiśnie ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×