Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gościówa 22
halo, halo a gdzie joanne?? :) kurcze tak myślę co tu zrobić jutro na obiad ;/ Macie jakieś pomysły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała nadziejo wierzę że ci się udało. Ja miałam tak samo. Bądźmy szczerzy kreskę druga widać być może jest wczesnie dlatego troszkę dłużej to trwalo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki gosciu :) zobaczymy. agnes ja prawde mowiac nie mam pojecia... chyba nigdy o czyms takim nie slyszalam. wiem ze sa 2 dni opiekunczego na dziecko ale na wspolmalzonka to nie wiem niestety. tez nie wiem co na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
A teraz ja tak z innej beczki :) Jak wam się podoba piosenka " my słowianie" ?? :) Mi początkowo wcale ale teraz coraz bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok poszukam w necie moze cos pisza o tym opiekunczym. gosciowa- piosenka calkiem fajna wpada w ucho ale teledysk glupi. chociaz moj maz jest nim zachwycony. echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
A mi się właśnie podoba ten teledysk :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Agnes ale przecież nie są gołe ani zwisające tylko ładne, jędrne piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes jest na to odpowiedni artykuł. Na podstawie art. 33 ust. 1 Ustawy z dnia 25 czerwca 1999 r. o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa - Dz.U. z 2010 r. nr 77, poz. 512 (dalej: ustawa zasiłkowa) należy się w roku kalendarzowym 14 dni płatnego zasiłku opiekuńczego nad chorym członkiem rodziny (żona, mąż). Zasiłek nie obowiązuje, jeśli jest osoba inna która może sprawować opiekę nad chorym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Agnes widzę, że twój mąż jest mega wzrokowcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi również podoba się ta piosenka :) teledysk chyba jeszcze bardziej :) :P ładne dziewczyny występują. A piersi mają niezłe :P Kurcze też bym chciała takie mieć, ale niestety natura mnie takimi dużymi nie obdarzyła :/ Mojemu M podobają się takie jak mam, mówi, że najlepsze takie, które się w dłoni mieszczą. Ja mam miseczkę C, więc wg niego są idealne :) Oby.. hehe.. On nie lubi dużych i sztucznych, a w teledysku to chyba pompowane mają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Kurde teraz to ja mam rozkmine ;/ Chcę przejść z wychowawczego na L4 i tak czytam czy trzeba złożyć wniosek o powrót do pracy. No i chyba faktycznie trzeba ;/ do tego 30 dni przed jego kontynuacją ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta :) żyję Kochane, koleżanka została do jutra i nie mam kiedy wejść na kafe, ale poczytałam trochu Was :), wyczułam znowu jakieś spięcie, mam nadzieję, że już zeszło :) co do chodzenia na kolędowanie to...ja jestem zatwardziałą ateistką, także w tym temacie wolę się nie wypowiadać, a co do mojej choinki i obchodzenia świąt (jakby kogoś w oko kuło) dla mnie to rodzinna tradycja, dlatego biorę w tym udział :) a piosenka - mega, dziś mój M przez skypa pyta czy znamy, a my znamy, a on: jemu to teledysk bardzo odpowiada :D, haha, uśmiałam się, stary a taki głupiutki :) dzisiaj po herbacie z kopru wł, brzuchol już nie boli, jest OK, dalej czekam, ale wolę nie myśleć no i...powiedziałam mamie, bo nie chciałam aby miała pretensje, ze nie pomogłam jej sprzątać u babci, ale w sumie sama spytała: cyt. zapłodnili Cię?? haha, kochana mamusia :) miłego wieczora życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanne dobrze, że lepiej się czujesz :) najważniejsze, że dbasz o siebie i mam nadzieję, że można już mówić, że o maleństwo tez :) życzę z całego serca żeby się udało :) niezłą masz mamuśkę, z tekstem nieźle poleciała.. uśmiałam się :D hehehe... dobra jest! również życzę Wam miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja-.ja clo bralam tylko 3-5dc wiec jestem po czekam na owu teraz:-). wymyslilam dzisiaj plan na weekend jutro u mnie w miescie kuermasz przedswiateczny jak M wroci z pracy to pojdziemy sobie. w sobote sprzatanie gory domu i strojenie wymyslilam.zeby powiesic na daszmu przed donem lancuch gruby i lampki. a w niedziele jedziemy do m- ka polazic po sklepach i wybrac sobie prezenty:-):-):-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes no to niezle plany. Zazdroszcze bo ja jutro mam ostatni dzien wolnego:-( od soboty zaczynam kolejny ciag. Wszystko bede robic w biegu. No to powinniscie juz zaczynac staranka ;-) ja sie ciesze ze odpuscilam sobie w tym cyklu testy owu i temp poranna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- wlasnie od jutra zaczynamy staranka co dwa dni. a teraz nie bede u lekarza i mam luteine dalej brac tak jak w poprzednim cyklu jak myslisz? tylko ten lekarz mi wypisal 50-tki a moj gin 30-tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30???? Strasznie slabe. Ja caly czas bralam 50. W tym cyklu bralam dwie tabletki. W poprzednim 3. Mysle ze mozesz spokojnie brac 2 bo to i tak jest mniej niz w ulotce zalecaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes luteina przy ciazy pomaga. Przy Twoim niskim progesteronie moze bedziesz miala zalecane branie do 16-20tyg ciazy. Dziala na podtrzymanie. Nie wolno odstawiac g***townie. Na podtrzymanie ciazy bierze sie nawet 4-5 tabl dziennie. Mowie tu o 50 a nie 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo agnes żyje tylko kafe więc już nikogo nie dziwi że meldujesz się okolo 4. Niektorzy mają PRACĘ, dzieci i jakieś życie poza kafe. Ale trzymam kciuki że soie wkońcu poukladasz życie i uda ci się zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki1miki
witam :) dopisuję się :) co miesiac kilkakrotnie robie testy ciazowe i nic.:( jednak w tym spoznia sie okres tydzien z hakiem, zmiast okresu pojawilo sie brazowe plamienie w formie sluzu. test negatywny, do lekarza mam na 3go stycznia... co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do goscia - juz nie spie o tej porze bo maz wyjezdza do pracy i tez sie budze dlatego sobie zawsze tutaj z rana pisze i tyle. i nie robie co miesiac testow. nieprzesadzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki1miki
piszcie coś na temat mojego przypadku bo zwariuje do 3go. jestem pelna nadziei ale obawiam sie ze znowu sobie cos wmawiam... czytalam kilka pierwszych stron waszego topiku, ktoras z Pań podswietlala lampka test ehh skad ja to znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka z rana, ja znowu spać nie mogę i też wchodzę tutaj, nie widzę problemu, u mnie na razie spokój a tylko spiaca chodzę przez pogodę pewnie, bóle ustały brzuch ok żadnych dolegliwości no ale jeszcze nie czas bo ewentualnego zagniezdzenia nie było jeszcze :) mimi - zrób sobie badanie krwi dzisiaj bete hcg hormon ciąży Ci wykryje i będziesz pewna czeka się kilka godzin kodztuje (u mnie w klinice) 25zł także ne zastanawiaj się. Powodzenia życzę i trzymam mocno kciuki no i pochwal się co wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki1miki
chyba tak właśnie zrobie, ale sie boje, ze jednak to nie to... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×