Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pogodna1

Prosze o porade

Polecane posty

Gość pogodna1

Mąż otrzymał bardzo dobrą ofertę pracy, jego zarobki wzrosną dwukrotnie. Niestety wiąże się to z przeprowadzką (tamta firma zapewnia mieszkanie itp). Tu gdzie teraz żyjemy nie jest tak źle, ale fakt, że to ogromna szansa dla Niego. Tutaj mamy mieszkanie na kredyt. Mąż chce wyjechać na kilka lat i spłacić dzięki temu także dużo szybciej kredyt. Tam się planuje rozwijać i zdobywać doświadczenie, bo marzy o otwarciu własnej firmy. Ale tu są wszyscy znajomi, rodzina, dzieci na razie nie planujemy. Ja mam taką pracę, że nic mnie tu nie trzyma, zarabiam te przysłowiowe 1200zł:/ Myślicie, że warto wyjechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zastanawiaj się ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogodna1
A myślicie, że wrócimy czy już tam zostaniemy? Boję się, że mąż tu już nie będzie chciał wracać, bo to tam kręci się najbardziej Jego branża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na cholerę chcesz wracać? Masz 4 lata i musisz cały czas mieszkać koło rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogodna1
Bo tu mieszkają nasze rodziny, bliscy, znajomi i kiedyś byśmy chcieli mieć dzieci, a wtedy zapewne pomoc dziadków i bliskich jest niezastąpiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3333
Jedź. Mieszkanie wynajmijcie to kredyt sam się spłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3333
Nie przesadzaj, rodzinę możesz odwiedzać, mieć z nimi kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedżcie, tylko nie puszczaj go przypadkiem samego, bo będzie po małżeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogodna1
Pewnie, że nie puszczę - jeszcze przed ślubem powiedziałam, że nigdy sam nigdzie nie pojedzie, bo dostał propozycje pracy w Anglii... Zbyt wiele znam par co się przez to rozpadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedżcie, zarobicie i przyjedziecie. Kolega też był 2 lata i prawie na dzień dobry dostał 3 tyś.funtów miesięcznie. Nie jeden angol tyle nie dostaje. Teraz jest panisko. W pozytywnym znaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że warto. Nie macie nad czym się zastanawiać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogodna1
Pewnie macie rację, ale ja z tych ludzi co boją się zmian i dobrze czują się w znanym sobie środowisku, ale to szansa dla męża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×