Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Polak 123

Szanujacy się męzczyzna bierze za zone tylko i wyłącznie dziewice

Polecane posty

Gość gość
Jeśli tak twierdzisz. Ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek123456
Fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troche nie apropo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WG
Haha, większość plecie farmazony. Te macza co tu się przechwalają, w popłochu do mamusi by uciekli, gdyby spotkali dziewice. Jak się nigdy nie rozdziewiczyło żadnej panny, to się nie wie co robić. Co tu dużo gadać, jak ktoś woli używki z allegro, znoszone gacie po tacie, to jego sprawa. Ja preferuje nieużywane sztuki z salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co, jestem dziewicą , ale nie przyznała bym się do tego przed potencjalnym partnerem, nie wiem dlaczego, może ze strachu przed odbiorem takiej nowiny a może po prostu dlatego, że nie chcę się z tym afiszować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie niezle jakby byla dziewica, ale raczej bardziej istotne jest, zeby z nia wytrzymac skoro juz sie decydujesz na ozenek :-). Choc ja bym wolal bi, ale mam moze troche zbyt duze wymagania(umiejetnosc dodawania :-), nie lecenie na pieniadze, usmiech chociaz czasami, odrobina wiedzy, zainteresowan i inteligencji przynajmniej), to jest w zasadzie wazniejsze niz to co opisales i miseczka D, a schudnac zawsze moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie cechy o których piszesz są akurat mało ważne dla mężczyzn w obecnych czasach, każdy chce super laski i super doświadczonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za oszołomek? A w ryj nie chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadna różnica człowiek to człowiek liczy się to w jaki sposób potraficie wspólnie funkcjonować a nie to czy prawiczek czy dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te wymagania wcale nie sa takie wielkie. moja zona taka wlasnie jest i jest dla mnie mega piekna. a dziewicy bym nie chcial. jakos rogi mnie nie interesuja. autor sie szanuje to sobie rogi odpiluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLAO4
jesteś jakiś popiprzony ,chcesz dziewicę,ale sam będziesz potem szykał kobiety która bedzie gorąca ,tóra zrobi ci super łodzika....przy której spełnisz swoje fantazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się z taka ozeniłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×