Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tragiczne wypadanie wlosow w ciazy ratujcie dziewczyny

Polecane posty

Gość gość

Od poczatku ciazy wypadaja mi okropnie wlosy, lekarz mowil ze tak moze byc w pierwszym trymestrze ze to minie z drugim jak hormony sie unormuja. Teraz jestem w 16 tyg od poczatku ciazy biore d*phaston, teraz witaminy femibion, morfologie mam dobra i zelazo, hormony przed ciaza byly ok. A wlosy leca garsciami. Przy myciu najbardziej wypadaja same splywaja z woda. Skrocilam wlosy na takie do ramion i nic to nie dalo. Jestem w 16 tyg a juz mam polowe mniej wlosow niz mialam do tego na czubku zaczyna mi byc widac skore glowy. Jestem zalamana bo nie chce byc lysa. Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy farbowałaś włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też wypadały włosy w ciąży jestem kilka lat po porodzie i nadal mocno wypadają przebadali mnie już na wszystko co im przyszło do głowy i nic . O farbowaniu mogę zapomnieć chociaż nigdy tego nie robiłam ale też pierwsze siwe włosy pewnie za kilka lat będzie trzeba, nie wiem co zrobię może czymś delikatnym ale na pewno bez diametralnej zmiany kolory, włosów mam połowę tego co było.Dodam że przerobiłam wszystkie odżywki i to nie za 5 zł ale kupowane w salonach i aptekach + mazidła od dermatologa różne leki i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni raz wlosy farbowalam w lutym. Farba bez amoniaku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama stosowala plyn piloxidil raz dziennie i miala duzo odrostow i nie wypadaly jej wlosy to lek na lysienie meskie mozna bez recepty kupic ok30 zl kosztuje ale w ciazy nie mozna go uzywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosxiu od tej peruki to smieszne nie jest jak nie masz nic madrego do powiedzenia to sie nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z peruka nie miało być smieszne tylko praktyczne. Jak się nie znasz to się nie odzywaj. Autorce jak tak leca włosy to wyłysieje, to się zdarza. Jak chce miec dobry nastrój, to tylko peruka. Swoją drogą, załatwiła ją nie tylko ciąza, ale też te odzywki i tym podobne o których pisze - wymęczyła cebulki włsoów po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może szampon i odżywka do włosów WAX? tylko spytaj lekarza lub położną. dużo warzyw owoców i witaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty wymien sobie mozg tez bedzie praktycznie. Gdzie autorka pisala o odzywkach? Bo ja przeczytalam o lekach na podtzymanie a nie odzywakach! Jak nie potrafisz czytac ze zrozumieniem i sensownie doradzic tylko wypisujesz bzdury to lepiej z tego tematu spier...laj bo teksty o peruce czy wlosach na naogach sa nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie farbuj włosów już do porodu bo to je osłabia, nie susz suszarką i nie używaj prostownicy i lokówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swiństwo z tą peruka i włosaami na nogach naprawde niektóre z was to są chamidła bez wychowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jem duzo warzyw zup owocow. Pije soki owocowe ktore sama wyciskam. Lekarz twierdzi ze nic sie nie da w ciazy zrobic bo to hormony tak szaleja ale ja nie chce zostac lysa. Nie farbuje wlosow od lutego, uzywam szamponu bez silikonow, czesze grzebienien z szeroko rozstawionymi zebami, nie sciskam w upiecia czy kucyk, skrocilam je do ramion. Szybciej tez sie przetluszczaja robia sie takie oklapniete bez zycia nie chca lezec. Nie uzywam suszarki ani prostownicy, kosmetykow typu pianka lakier zel te nie. Nie uzywam odzywek do splukiwania jedyni wcieram po myciu serum z witamina a i e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak mam :( jestem w ciazy w 3 miesiacu i juz od dłuzszego czasu mi wypadaja ale teraz w ciazy mnustwo:( przy myciu wycieraniu i tez tak jak ty biore te tab a miałam juz chyba wsztstko na głowie chodzi o preparaty odzywki olejki ampułki itd juz od 3 mies nie rozpuszczam włosów tylko zwiazuje w kucyk badz grzebieniem spinam bo wiem jak by wygladała moja bluzka z tyłu :( juz nie wiem co mam robic byłam u dermatologa przed ciaza ale tab i szampony ktore zostały przeisane nie pomogły a wydałam 200 zł i ampulki z vichy 200lzl i nic :( Teraz kupiłam olejek sesa i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może spróbuj wcierek do włosów? dobra jest wcierka Jantar albo z nasion kozieradki. picie drożdży też pomaga. tylko nie wiem czy można to stosować w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie będąc w ciąży przez zawirowania hormonalne straciłam sporo włosów, łykałam saw palmetto, piłam korzeniu lukrecji, olejek rycynowy+ żółtka, wcześniej brałam aplicort E i inne wcierki co pomogło to nie wiem,ale po 6 miesiącach problem zniknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tak wypadaly ale 3 mce po porodzie, w ciazy mialam geste i grube, a co najsmieszniejsze nie rosly wloski na nogach strasznie mi wypadaly wlasnie po ciazy, ale trwalo to tak z miesiac tylko ze ja mam mega geste wlosy wiec az tak nie odczulam, skrocilam tylko troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i jeszcze odsrtawiłam wszystkie szmpony z dodatkami, używam tylko ziołoych, delikatnych z rumiankiem etc., włosy myłam długo szrym mydłem i mydłem z aplep, płukałam wodą z cytryną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula 2222
Polecam szampon DERMENA jest rewelacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia ale tobie wypadały czy nie ? bo najlepiej poznac opinie osob ktore miały taki sam problem i jak sobie poradziły. Kazda rada sie przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tak zaczęły strasznie wypadać po porodzie na czubku przeżedziły się łysinki, jednak z czasem znowu zaczęły wyrastać, i wróciły do normy, to sprawa hormonów, nic nie zrobisz, poczekaj to przejdzie i wszystko sie unormuje odrosną nowe nie będzie tak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale jak wtedy chodzić z przeswitami? Jakie uczesanie? Fryzura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te przeswity to gdzie najbardziej widac ??? wiem ze na czubku i chyba przy skroniach tak ? gdzies jeszcze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam to samo, jestem w 15 tc i wyciągam włosy garściami. Miały być mocne, silne i zdrowe a są kompletnie do ... Dobrze chociaz że mam gęste włosy, ale jak tak dalej będzie to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izunia996
Również miałam problem z wypadaniem włosów w ciąży,aż któregoś dnia mój mąż zaczął się śmiać że pożyczy mi swojego suplementu Profolan http://wypadaniewlosow.milejdi.pl na wypadanie,porost i siwiznę ;)sam stosował bo stwierdził,że nie będzie wyglądał gorzej niż dziadkowie;) i gdy nasze maleństwo się urodziło tatuś miał piękne,grube włosy;) jak za młodu;) A ja po prosu po porodzie ścięłam włosy by trochę się odbudowały;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi okropnie dużo wypadło po porodach, w sumie zostałam z połową włosów. Pomogły witaminy i preparaty doustne, dodatkowo dobre wcierane olejki. Zorientuj się czy możesz w ciąży takie preparaty brać, szczerze chyba nie bardzo teraz. Może ratuj się na razie czymś miejscowym/szazpmony, odżywki, olejki/ a terapię lekową już jak urodzisz. Niestety hormony robią swoje... Pamiętaj jednak, że włosy odrastają, jeżeli się dobrze odżywiasz to na pewno szybko się włoski zregenerują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolkaeste
W ciąży to dość powszechny problem. Wiadomo - warto jakies badania mozna zrobić, ale problemem chyba bardziej stresowałabym się jak po okresie ciąży i karmienia problem nie zniknie. Po samym porodzie to nawet 30% włosów wypada - poczytaj tu: https://www.facebook.com/zbytpieknibylysiec/photos/a.106510953199910.1073741828.106258163225189/110525946131744/?type=3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może być tez objaw niedoboru żelaza... mi strasznie wypadały włosy w trakcie ciąży, po ciąży nadal mam anemię i stosuję aktualnie dicofer i powiem Wam,że od dwóch tygodni widać poprawę, bardzo szybko działa ten suplement

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×