Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celem

Gospodarczy na mieszkalny

Polecane posty

Gość Celem

Witam. Mam do was pytanie, bo sam nie bardzo się orientuje. Wraz z narzeczoną chcemy przekształcić budynek gospodarczy na mieszkalny, tj. zrobić sobie tam małe mieszkanko, 1 pokój, kuchnia, łazienka no i kotłownia. Budynek ten ma ok 40 m. kw. Chcielibyśmy do niego dobudować małe pomieszczenie w którym znajdowałaby się łazienka, oraz przedpokój. No i moje pytanie brzmi: Jakie pozwolenia bedą potrzebne? Ile załatwianie tych papierów bedzie kosztować, oraz ile może nas wynieść taki remont? Jeśli chodzi o wodę i prąd to jest tam podłączone. Proszę o poważne odpowiedzi. Z góry wielkie dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pole wymagane
google.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
zadzwoń sobie do starostwa (albo idź osobiście) - tam udzielą ci wszelkich informacji i będziesz wiedział na 100% jakie dokumenty są niezbędne. na pewno musisz mieć pozwolenie na budowę wraz ze zmianą funkcji budynku z gospodarczego na mieszkalny. a zmiana sposobu użytkowania budynku nie jest taka prosta do uzyskania. dlatego najlepiej zapytać we właściwym starostwie (na terenie którego znajduje się budynek) - od razu będziesz wiedział czy jest taka możliwość dla twojego konkretnego przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celem
Już orientowałem się jak to może mniej więcej wyglądać w kwestii papierów, lecz chciałbym wiedzieć jak to by wyglądało w kwestii kosztów takiego remontu. Może jest tu ktoś kto podjął się takiego przedsięwzięcia. Myślę że wiele osób jest/ było w podobnej sytuacji. Z góry dzięki za odp. --------------------------------- Nie musicie mi pisać że mam szukać w google bo już całe przewertowałem i gdybym znalazł odp na moje pytanie to nie zakładałbym tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać że nikt nie jest na tyle kompetentny aby odpowiedzieć na twoje pytanie, dobudować możesz 25m2 bez zezwolenia, jedank musisz to zgłosić pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×