Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monika344

lampa czy taśma Led

Polecane posty

Gość monika344

które oświetlenie będzie miało lepszy efekt? chcę kupić albo lampę stojącą - dość dużą albo zrobić w salonie taśmę Led - jedno i drugie ma być elementem dekoracyjnym nie jakimś nadzwyczajnym źródłem światła - co się lepiej sprawdzi i będzie fajniej wyglądało? jeżeli chodzi o lampę podłogową to chodzi mi po głowie taka http://swiatswiatla.pl/product_info.php/info/p5667_Stick-lampa-podlogowa-5x20W.html a taśma Led miałaby być białego koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem tasmy led to super materiał, np. w www.elektro-sal.pl takie kupowałem. Dzięki takim taśmom można uzyskać praktycznie każdy rodzaj koloru światła, co w dekoracji ma zasadnicze znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam mawlicki
Czy oświetlenie ledowe daje wystarczającą ilość światła, aby było wszystko dokładnie widać? Tzn. czy nie trzeba od razu instalować jakiejś większej ilości lamp? Napiszcie proszę coś więcej na ten temat - bo wiedzę, że same ledówki są sporo droższe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huratos
Tak, ledy są droższe, ale tylko w zakupie. Jeśli policzysz jak długo się z nich korzysta, to wtedy wychodzi, że będzie o wiele taniej. To po jakim czasie koszty się zwracają zależy od częstości korzystania ze światła, no i ile tego macie, ale po roku te oszczędności mogą być liczone nawet w setkach. Ogólnie - warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JadziaKo
nie zrozumiałam pytania.... w jakim celu ta taśma led? jednak między taśmą led a lampą stojąca jest trochę różnica:D A teraz moje pytanie: czy taśmy led będą nadawać się do garderoby/szafy na półki. Mam taka sporą wnękę w przedpokoju, w której zrobiliśmy taką małą garderobę. Myślałam, żeby zamontować tam ledy, bo jest dośc ciemno a źródła światła nie ma. Do tej pory stoi tam zaczepiona o półkę żarówka. Co myslicie? Będzie ok? Na jakie uwagę zwrócić? tutaj moje ledy do ewentualnego zakupienia: http://softled.pl/pl/c/230V/25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementynkaaa
ja mam w pokoju i lampę sufitową i lampę stojącą (do czytania i pracy) ale mam też ledowe paseczki :) ja kupiłam takie, brat mi montował http://oswietlenie-wnetrza.pl/philips-hue-tasma-led-nowosc/ wiem tyle, że są bezawaryjne, ładnie świecą i że można tą taśmę skracać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expro
ja sobie zamontowałam taśmę ledową w kuchni i przedpokoju, są zapalone praktycznie cały czas gdy ktoś jest w domu, daje naprawdę fajny efekt, ociepla mieszkanie:) koszta też nie są jakieś specjalnie duże, chyba nawet w sferisie dostałam zniżkę za zakup większej ilości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś czas temu zamówiłam na stronie sferis.pl taśmę ledową, zamontowałam w salonie, wygląda przepięknie <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie myślałaś może o jakiejś małej lampce? kupiłam jakiś czas temu w sferisie małą lampkę ledową, ładowaną przez kabel USB z podstawką mieniącą się na różne kolory, fajna sprawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niwonka
ja kupiłam ostatnio w OBI takie specjalne tasiemki ledowe które zamontowałam na schodach bardzo fajnie się sprawdzają, ładnie podśwetlają schody, kosztowały niewiele, a dają efekt taki jakby była to bardzo droga inwestycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym obstawiała dobrą taśmę led, jeśli zalezy ci na czymś oryginalnym, taśma jeszcze nie jest tak popularna, a można wybrac takie świecące w różnych kolorach, a jeśli będzie ci dawała za mało światła, to zawsze lampkę można dokupić ;) zajrzyj na przykład na tę stronę, może znajdziesz coś dla siebie :) http://lumilight.pl/kategorie/tasmy-ip20/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementynka37
Moim zdaniem i lampa i taśma led może być wspaniałą dekoracją, ale oczywiście jeżeli masz na nie pomysł. A co do taśmy led to można zamówić sterowane na pilota ze zmiennymi barwami, więc jest to dosyć ciekawy gadżet. Proszę na ten temat przeczytać więcej http://grupatop.pl/zainwestuj-dobre-tasmy-led-oslonie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatka999
ja mam akurat w salonie taśmę led, daje dość dużo światła i wygląda naprawdę pięknie. kupiłam ja kiedyś przez internet, na stronie sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taśmy led są bardziej wydajne bo oświetlają całe pomieszczenie równomiernie. Sama kupowałam niedawno taśmę tutaj https://studioswiatla.pl/ , w promocyjnej cenie ;) Opłaca się nawet z wysyłką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutulek
ja też uważam, że taśmy ledowe to super rozwiązanie w mieszkaniu, sama mam ledy active jeta w łazience , pokojach u dzieci i na schodach i dzięki temu praktycznie w ogóle nie korzystamy z oświetlenia górnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W odniesieniu do powyższych odpowiedzi, warto jest najpierw określić gdzie dane oświetlenie ma występować i czy ma spełniać funkcję tylko dekoracyjną. W naszym sklepie na stronie mlamp.pl znajdują się zarówno taśmy LED jak i lampy LEDowe, które mogą oświetlać i dekorować wnętrza, wnęki czy przestrzenie między szafkami. Wszystko zależy od naszej wyobraźni. Mamy także szeroki wybór lamp stojących, wiszących czy ściennych. Dla naszych klientów mamy rabat zgodny z tabelą (im więcej kupujesz tym większy rabat) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metafinka
ja ostatnio kupiłam sobie tasiemki ledowe active jeta, super się sprawdzają w mieszkaniu, zamontowałam je na schodach i w łazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stoję murem za taśmami led! To bardzo nowoczesne rozwiązanie , które sprawdza się w każdej sytuacji i pomieszczeniu. Ja zainwestowałam w tego typu oświetlenie od www.elektryk.pl , był to zdecydowanie jeden z najlepszych zakupów tego roku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z lamp ledowych i żarówek, które zakupiłem na https://www.przemyslowelampyled.pl . Posiadają niewiarygodnie szeroką ofertę , dlatego naprawdę warto uważnie przyjrzeć się ich produktom. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie kwestia gustu, ale... chyba jednak taśma LED. Możliwości jej zastosowania mocno się zwiększyły - zwłaszcza, że efekt możesz urozmaicić stosując różnorodne profile GLAX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolika8
Kaśkkka Bardzo efektowna ta lampka nocna 3d w sferisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stoję murem za taśmą LED. Swoją kupiłem na mlamp.pl. Jakość idzie w parze z ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może warto pomyśleć o źródłach światła z diodami LED RGBW? Można je zamontować w miejsce standardowych żarówek. Nadają aranżacjom ton i poruszają zmysły, a równocześnie łatwo je dostosować do własnych potrzeb. W zależności od nastroju czy przewidzianego przeznaczenia, technologia ta pozwala swobodnie poruszać się po całej palecie kolorów RGBW. Domyślną barwę ciepłą białą możemy w każdej chwili zmienić na taką, która w danej chwili będzie nam odpowiadać najbardziej. Do tego mamy aż 4 programy sekwencyjne – od płynnego i spokojnego przechodzenia kolorów po dynamiczne, dyskotekowe światła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×