Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nakręcona

Z młodym chłopakiem w autobusie

Polecane posty

Gość nakręcona

Mam 38 lat, lubię młodych chłopaczków. Pewnego dnia jadąc autobusem zauważyłam że przygląda mi się młody chłopak siedzący naprzeciw mnie, około 20 letni. Pomyślałam że go sprowokuję, rozchyliłam delikatnie nogi. Pod krótką miniówką miałam skąpe przeźroczyste majteczki. Widziałam jak mu rośnie w kroczu, miał krótkie spodenki, zaczerwienił się. W autobusie było niewiele osób. Nieśmiało zaczął masować swojego penisa przez spodenki jednocześnie patrząc mi prosto w oczy i co chwila zerkając na moją cipkę pod majteczkami. Wiedziałam co zaraz nastąpi, byłam już rozgrzana i wilgotna. Włożyłam moją dłoń w majtki i zaczęłam ruszać paluszkami pieszcząc moje gniazdko. Na przemian wkładałam i wyjmowałam paluszki w mokrej cipce. Chłopak coraz szybciej oddychał. Jego sterczący penis zaczął wydobywać się poprzez nogawkę bardzo krótkich spodenek. Był nabrzmiały i cudownie pulsował. Chłopak masował go ręką w górę i w dół. Byliśmy złączeni tym wspaniałym aktem metafizycznym, mimo że nawet się nie dotykaliśmy. W końcu jednak nie wytrzymał, klęknął przede mną i jeszcze bardziej rozchylił moje nogi. Odsłonił moją muszelkę i wtargnął do niej swoim języczkiem. Było cudownie, Parę osób wychodziło na przystanku i widziało nasze uniesienie, co dodatkowo mnie podnieciło. Byłam tak wilgotna jak nigdy wcześniej. Jedną ręką obciągał sobie penisa, a drugą wsunął mi pod bluzkę, pieszcząc moje sterczące sutki. Straciłam poczucie czasu, ale wiedząc że to nie będzie trwało wiecznie, postanowiłam się mu odwdzięczyć. Odepchnęłam go na jego siedzenie. Jego sztywny penis wydostał się już ze spodenek i był do mojej dyspozycji w całej swojej okazałości. Teraz ja klęknęłam i wzięłam go do buzi. Był wielki i nabrzmiały, mimo że chłopak był niepozorny i nie spodziewałam się że dysponuje takim członkiem. Pieściłam go i ssałam, a ręką zabawiałam i pieściłam ciągle moją mokrą szparkę. Chłopak podciągnął moją bluzkę i pieścił moje piersi. Za chwilę przybliżył swoją głowę do mojej i pocałował mnie. Lubił poczuć smak i zapach swojego penisa na kobiecych ustach. Ponownie zaczęłam mu obciągać i lizać jądra. W końcu zaczął coraz szybciej oddychać, zbliżał się finał. Niespodziewanie trysnął mi na twarz z całą mocą, krótka przerwa i kolejny ładunek spermy zalał moje rozchylone usta, Wypuścił kilka serii a moja twarz i dekolt były oblane tą cudowną gorącą cieczą. Wzięłam go jeszcze do buzi i ssałam przez chwilę rozkoszując się tym momentem. Chłopak był wniebowzięty, ja zresztą też. Ku mojemu zdumieniu, chłopak przybliżył swoje usta i zaczął zlizywać z mojej twarzy spermę, całowaliśmy się. Jego nasienie było teraz na naszych twarzach. Jego członek nadal był sztywny, wzięłam go do ręki i przesuwałam w górę i w dół, a on wtulił się w moje piersi i całował je. Byliśmy wtuleni w siebie i nie chcieliśmy tego przerywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
Zaje-bioza,Jakby to Doda powiedziała.Szkoda że to tylko fantazja i że nie Ja byłem tym tym młodym Facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakręcona
Może to ty byłeś tym chłopakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz weź chusteczkę i zrób porządek z tą spermą. Bo matka będzie na ciebie podejrzanie patrzeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakręcona
Niejednemu z was stanie pała po przeczytaniu tego, a to prawda jest, lubię młodzików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrochęGłupiInteligent
nakręcona skoro lubisz młodych to kiedy się spotkamy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elekkk
mi już stanęła he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermann
a mi nawet nie stanął tylko jest flak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakręcona
pewnie czytałeś bez zrozumienia , to się zdarza jak ktoś jest gimbusem lub analfabetą i nie jestem k***ą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermann
wypraszam sobie nie jestem żadnym gimbusem tylko 63-letnim starszym panem na chodzie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakręcona
a, to przepraszam, teraz już wszystko jasne dlaczego miałeś flaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to sobie chodź,jak ci nie staną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak niektórzy durni ludzie fantazjują. Niestety tak nie ma w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nakrecona-wiesz co-mi stanal i stoi tak ze sama rozkosz.A poza tym bardzo lubie pokazywac penisa i jaja pieknym kobietom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×