Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka1100

Jakie zarobki aby utrzymać się w Katowicach

Polecane posty

Gość myszka1100

Witam, czy ktoś może mi odpowiedzieć ile musiałabym zarabiać żeby utrzymać się w Katowicach? Mam na myśli wynajęcie mieszkania / pokoju, rachunki, bieżące wydatki, komunikację. Staram się o pracę w właśnie w Katowicach, rekruterka pytała mnie o oczekiwania finansowe a ja nie wiem, co jej odpowiedzieć, bo nie wiem ile kosztuje życie w tym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka1100
Będę wdzięczna za kwoty zarówno brutto jak i netto. Nie muszą być konkretne. mogą być w widełkach. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Dada
Zarobki są zależne od rodzaju pracy a nie od kosztów utrzymania. O jakie stanowisko się ubiegasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokadnie to nie chodzi o utrzymanie, tylko o stanowisko i jakie masz kwalifikacje wiekszosc ludzi zarabia ok 2000 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli jesteś sama to jakieś 2000zł, powinno starczyć na wynajęcie pokoju i życie; jeśli chcesz wynająć mieszkanie no to wtedy ze 2500, bo samo wynajęcie mieszkania to z 1500zł... jesli masz faceta to wtedy mniej, oboje byście się dokładali do rachunkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ciezko znalezc firme ktora da na starcie 2000 netto a co dopiero 2500 tez szukam pracy m.in w Katowicach, mam kilka lat doswiadczenia wykształcenie wyzsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka1100
Ubiegam się o pracę asystenta ds. obsługi klienta obcojęzycznego w korporacji. Co do mieszkania (bo myślę, że tu koszty są największe) to nie mam zamiaru samodzielnie wynajmować mieszkania, myślę raczej o pokoju. No i rzecz jasna, żeby starczyło na życie, rachunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze na starcie moga ci zaproponowac 2500-2600 brutto w zaleznosci od doswiadczenia w czasach kryzysu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×