Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co przygotowujecie SAME dla 5 miesieczniaka do jedzenia

Polecane posty

Gość gość

Ja robie zupke marchwiowo ziemniaczana z maselkiem i mus jablkowy ii nie mam pomyslow co jeszcze moglabym mu dac.nie chce kupowac sloiczkow.sa drogie i niezbyt smaczne.jestem mama ktora daje troche soli do zupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja SAMA gotuje tylko kasze manną,( wprowadzanie glutenu) którą dodaje do słoiczka:)) p.s. Mi tam słoiczki smakują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupowałam zawsze jakiś słoiczek przypisany do wieku na próbę a potem robiłam już dalej sama np zupa z brokuła wiesz rosołek i brokuły dobrze zmiksowane mały uwielbiał. gotowałąm kaszę manna z sokiem z kompotu budyń owoce starte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję sloiczki, bo gotowanie w domu jest za drogie. Czego bym nie zrobiła to zaraz z mężem zjemy i dla dziecka ledwo co zostaje, więc muszę znowu gotować. Sloiczkow nie lubimy, więc problemu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko gotuje sama
Czasem jak gdzies jedziemy to kupuje sloiczek,ale moje dziecko nimi pluje. Teraz ma 6 miesiecy ale od dluzszego czasu je to samo,bo w miedzy czasie zmienialismy mleko i wprowadzalismy zoltko,woec nowosci duzo nie doszlo. A gotuje: Zaczynalam od marchew-ziemniak Marchew ziemniak cukinia marchew ziemniak brokul Marchew ziemniak pietruszka biala i zielona marchew ziemniak dynia Marchew ziemniak fasolka szparagowa Czasem pietruszka do poprzednich zestawien,czasem bez ziemniaka, Potem doszly miesa,wiec znow rozne kombinacje+krolik,schab,indyk Gotujac samemu stosuje sie rozne prpprcje warzyw i wychodza.rozne smaki. Owoce dostaje tylko swieze do reki lub w siatce. Na dniach planuj .ugotowac budyn,skoro zoltko juz ma wprowadzone i prowadzimy ekspozyjce na gluten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×