Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GOSCkkkk

Jak napisac cv do castoramy

Polecane posty

Gość GOSCkkkk

jakie tam sa w ogole wymagania czy ktos wie?? co jest mile widziane a co nie w czym trzeba miec doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSCkkkk
nikt tu nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na stanowisko ochroniarza
sprzedawcy, czy sprzataczki, ciolku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie! Tak jak do każdej innej firmy. Z tego co wiem Castorama nie przyjmuje ludzi z zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjfcxkm
A jak Ci się wydaje? No rusz trochę głową. Chyba logiczne że lepiej jak np. znasz sie na majsterkowaniu, umiesz składac meble i masz doświadczenie w obsłudze klienta, niż jak pasjonujesz się zwierzyną polną a dotychczas pracowałeś jako wizażysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSCkkkk
jak to nie przyjmuja z zewnatrz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSCkkkk
doswiadczenie w obsudze klijenta ok ale kurcze nic wiecej co moglo by byc tam przydartne dlaczego w polsce tak trudno o prace aaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak czytam Twoje dylematy
to akurat sie nie dziwie, ze TY nie mozesz znalezc pracy... zero kreatywnosci... zero myslenia... bledy... CV piszesz pod konkretne stanowisko. W necie jest duzo porad, lacznie z tym jak przedstawic sie zachecajaco mimo braku doswiaczenia. Wystaczy uzyc google. I mozgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSCkkkk
a sie czepiasz juz tam... wszedzie szukaja z doswiadczeniem to jest tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wcale nie prawda, że wszędzie szukają z dośwadczeniem... Ostatnio byłam na rozmowie kwalifikacyjnej do branży gdzie mam 5 letnie dośwadczenie.... a poprzyjmowali wszystkich bez dośwadczenia, zaraz po szkole, albo studentów. W C.V na pewno nie możesz kłamać... bo i tak wszystko wyjdzie na jaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przyjmują z zewnątrz ludzi .... chyba że otwierają nowy sklep. Do istniejącego zatrudniają agencje pracy, przynajmniej w Poznaniu tak jest bo już też próbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostalam prace bez doswiadczenia. Tzn. mialam dosw. w zupelnie INNYM zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proste, napisz to co zawsze, zwróc szczególną uwagę na doświadczeniu w komunikacji z klientem, ogółem możesz się posugerować komentarzami pracowników, co robia w pracy, przejrzyj więc forum jak http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,8698 i wyciągnij wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realny gość
To proste! Piszesz CV do dowolnego sklepu w Polsce. Po czym, nazwę tamtego sklepu zastępujesz nazwą Castorama. Gotowe! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×