Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak wyczyścić kurtkę z naturalnej skóry

Polecane posty

Gość gość

W pralni mówią że wyczyszczą ale jak podpisze że na moja odpowiedzialnosc bo jak sie zniszczy to oni nie odpowiadaja i nie pokrywaja zadnych kosztów itd. Podpowiedziano mi by spróbować sucha lniana sciereczka, cebula, gumką do mazania, próbowałam w niewidocznym miejscu ale to nic nie daje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup dobry preparat do czyszczenia mebli skórzanych i czyść zaczynając od najmniej widocznych miejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a możesz jakiś polecic? Jednego próbowałam i przyciemnial te plamy.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARA196
ja swoją jasną marynarkę czyszczę wacikiem i mleczkiem do twarzy. Skoro mojej skórze to nie szkodzi to kurtce tym bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym zaniosła do czyszczenia , jest coś takiego jak pralnia chemiczna wiesz ? domowymi sposobami to można sobie tylko zniszczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pralnia która czyści i odnawia skóry , o taką mi chodziło bo te co mają te pralki bębnowe i szafy do suszenia nie wyczyszczą skóry za chiny( do tego mówią ,że na własną odpowiedzialność coś takiego nonsens) podzwoń i popytaj w twojej okolicy po kuśnierzach(ten co szyje futra i płaszcze skórzane nie mylić z kaletnikiem i szewcem) po zakładach które farbują skóry gdzie to wyczyścić albo jak to zrobić samodzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubezpieczają się śmierdziele , bo środków nie mają odpowiednich a barwniki do skóry jest inny niż do wełny , pewnie byłoby jak z dżinsami , teoretycznie nic się materiałowi nie stanie ale się odbarwi , a malowanie ze 100 - 200 zł jak nie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×