Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ammmarenaa

TŁUSZCZ NA OPONCE

Polecane posty

Gość ammmarenaa

czy myslicie ze tłuszcz na oponce można zredukować samym skakaniem na skakance i troszke ogarniczenie jedzenia :) ? jakieś macie doświadczenia ? czy to daje na ogromną fałde ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumsztyczka
ja mialam oponke, duzo brzuszkow robilam, do tego figura extraslim na szybsze spalanie tluszczyku, biegalam co drugi dzien i zeszło. Pamietaj o duzej ilosci napojów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
figura ekstrag00wno, spamerko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim polecam bieganie, a jak nie wiesz jak zacząć to zapraszam w ten piątek na DARMOWY trening biegania w centrum stworzone dla zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam również kąpiele w soli z morza martwego, a do tego okłady z błota z morza martwego!!! kupowałam sobie je przez internet solnysklep.pl, a jeżeli jesteś z Wrocławia to możesz udać się bezpośrednio do sklepu w grocie solnej Solana na Grabiszyńskiej 241, polecam i życzę powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia992
Może zacznij ćwiczyć jakieś brzuszki i to da ci efekty. Ja sama pozbywam się tłuszczyku z brzucha ćwicząc w fitness klubie i w domu te brzuszki. Do tego łykam te tabletki na odchudzanie - www.skracaj.com/c484.html i na razie jestem zadowolona. Brzuch lekko się zmniejszył, no i do tego zrzuciłam 7 kilo nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×