Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kattyy

Wszechobecny lęk

Polecane posty

Gość Kattyy

Cześć, piszę tutaj, ponieważ ostatnio zaczyna się dziać ze mną coś złego. Niby jest jak kiedyś, nadal spotykam się ze znajomymi, śmieję się.. Ale ciągle towarzyszy mi niepohamowany strach. Przed wszystkim. Odrzuceniem, wyśmianiem, pogardliwymi spojrzeniami.. Staram się być we wszystkim profesjonalistką, każdemu przypaść do gustu, ale przecież tak się nie da. Czuję się z tym strasznie osamotniona i przybita, ponieważ moi przyjaciele tego nie rozumieją. Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaaaaaa34
Zgłoś się do neurologa, może to nerwica. Ja tak miałam właśnie, ale dostałam lek i już jest normalnie. Nie ma sensu się męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie to przerabialem podobne odczucie niepewnosci. Napisalas, ze boisz sie odrzucenia, wysmiania. Rozumiem, ze zalezy Ci na tym, aby byc akceptowana wsrod znajomych oraz osob, ktore dopiero poznajesz. Zachowan neurotycznych, dotyczacych wlasnie strachu przez utrata, odrzuceniem jest duzo w wielu ludziach. Mozliwe, ze jest to okazja dla Ciebie, aby uznac, ze Twoja wartosc niezalezy od opinii innych osob. Kiedy mowisz jasno co Ci nie pasuje, albo co lubisz - nikogo nie krzywdzisz, dajesz tylko otoczeniu jasna informacje, ze siebie akceptujesz, lubisz, kochasz, etc. Napisalas, ze to odczucie masz od niedawna - jestes w stanie okreslic czy cos sie wydarzylo w Twoim zyciu osobistym, duchowym co moglo wplynac na inna percepcje otaczajacej Cie rzeczywistosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×