Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taki czas

podwyższenie alimentów

Polecane posty

Gość taki czas

Witam Czy ktoś z Was czytajacych lub znajomych podwyższał alimenty na dzieci /dziecko ? Jeśli tak z jakiej kwoty an jaką i co było przyczyną ( uzasadnienie ) podwyższenia ? Może jakies uwagi co do pytań sądu :) i przebiegu rozprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UZASADNIENIE??? BO WSZYSTKO DROŻEJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki czas
niestety drozeje :( ale jesli trafie na podobnego sędziego do co na sprawie rozwodowej to powie : ale u pani eks tez wszystko drozeje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z 300 na 450 bez mrugnięcia okiem bo ojciec dziecka nie ma z nim kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to prawda... jak ex ma rodzinę na utrzymaniu to chyba nie oczekujesz, że zaczną mniej jeśc nagle , żeby tobie więcej pieniędzy wysyłac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki czas
nie pytam o to czy moze tak a moze nie - pytam kto to " przerabiał " w sądzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nich ex zmieni pracę na lepiej płatną (ma zdrowe ręce i nogi) - bo dziecko musi jeść, płacić rachunki, mieć książki do szkoły bez względu na ceny w sklepach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ex ma rodzinę na utrzymaniu to chyba nie oczekujesz, że zaczną mniej jeśc nagle , żeby tobie więcej pieniędzy wysyłac? XXXXXXXXXXXXXX on nie wysyła pieniędzy JEJ tylko DZIECKU!!!!!!!! to jego dziecko ma żyć w nędzy, bo tatuś postanowił dmuchać inną panią i robić nowe dzieci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki czas
DOBRZE DOBRZE , wilekie dzieki za porady , macie rację ale ja pytam CZY PODWYZSZAŁYSCIE ALIMENTY z ajkiej kwoty na jaka i jakie dałyscie uzasadnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaką kwot masz zasądzoną, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki czas
25.09.13 [zgłoś do usunięcia] gość a jaką kwot masz zasądzoną, co? -------------------------------------------- nie znasz odpowiedzi nie odpisuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim wieku masz dziecię i jaka kwotę otrzymujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki czas
[zgłoś do usunięcia] gość W jakim wieku masz dziecię i jaka kwotę otrzymujesz? ----------------------------- a ty sąd jestes i zaraz wyrok podasz ? nie umiesz czytac nie odpowiadaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łoo matko jaka głupia dzida z autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki czas
łoo matko kolejna co pytan nie rozumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podwyższałam z 400 na 1000. Dostałam 450. Uzasadniałam jak umiałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki czas
czyli jak to mówi kawał: tu nie ma sprawiedliwości ! tu jest sąd ! może ktos jeszcze podwyższał alimenty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważasz że przeskok z 400 na 1000 byłby sprawiedliwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki czas
a czym dla ciebie jest sprawiedliwość ? jezeli potrzeby dziecka sa takie a nie inne to trzeba je pokryc , zycie potoczyło sie tak a nie inaczej , jesli byliby małzenstwem tu musiałby te koszty pokrywac a teraz juz nie ? czyzby rozwód brał tez z dziećmi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki czas
a co jesli dziecko zachoruje z dnia na dzień i o 1000 zł wzrosna wydatki, a tatus nawet nie zapyta czy pomóc w czymkolwiek to kto ma to pokryc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki czas
powiedziec dziecku : nie mam pieniedzy na leczenie , nie mam czasu by byc z Toba w szpitalu bo musze pracowac ? nikt inny cie nie odwiedzi bo najblizsza rodzine mamay 400 km dalej wytłumacz to np 8 latkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to ile masz tych alimentów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dajesz rady odłożyć na wypadek choroby? Nie dajesz rady być z dzieckiem w chorobie? Należy zabrać ci dziecko, a nie dać więcej pieniędzy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne! zabrać i dać takiej rodzinie jak ta z Pucka!!! i jeszcze z naszych podatków dawać takim po 2 tys na miesiąc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki czas
25.09.13 [zgłoś do usunięcia] gość Nie dajesz rady odłożyć na wypadek choroby? Nie dajesz rady być z dzieckiem w chorobie? Należy zabrać ci dziecko, a nie dać więcej pieniędzy!! -------------------------------- ha ha ha buraku podałam przykład tłumaczyc sie tobie nie będę bo a wielki g****arz jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki czas
zasada nr 1 na kafeterii : nigdy nie pisz o sobie i nigdy nie podawaj prawdziwych danych :) kilka lat mnie tu nie było i zapomniałm , ze tu same gim gówno siedzi :) KONIEC TEMATU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie możesz oddać dziecko ojcu i płacić mu ze 300 zł - nie je za tr grosze utrzyma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki czas
[zgłoś do usunięcia] gość a nie możesz oddać dziecko ojcu i płacić mu ze 300 zł - nie je za tr grosze utrzyma!! -------------------------------------- nie pisałam o sobie :) pytałam tylko o podwyzszenie al;imentów czy ktos to przerabial w sądzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będę niedługo przerabiać. Złożyłam pozew o 1200 miesiąc temu, więc pewnie niedługo rozprawa. Obecnie mam 300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwalisz sie że złożylaś o 1200? Czy żalisz sie że masz 300?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×