Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szybka kasa nowe znajomosci duze nowe doswiadczenie

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich, chciałabym wam zaproponować na prawdę przyjemną pracę, która może być dorywcza dla przyjemności, lub praca stała, która może przynieść na prawdę duże pieniądzę. Mówię tu o firmie AVON. Szczerze mówiąc na początku też nie byłam do tej tego zbytnio przekonana, ale spróbowałam jako coś co mogę robić po zajęciach lub w wolnym czasie i na prawdę mi się to spodobało. Na początku byłam tylko zwykłą konsultantką i sprzedawałam kosmetyki za pomocą dzielenia się katalogiem z przyjaciółmi i rodziną, z moich zamówień, miałam na początku pieniądze na moje wydatki takie jak kino, wyjścia z przyjaciółmi itp. Po pewnym czasie mój Okręgowy Menadżer Sprzedaży zaproponował mi zostanie Liderem Sprzedaży i zarobienie o wiele większych pieniędzy. Teraz nim jestem, nie zajmuje mi to wcale dużo czasu, a potrafię w ciągu jednego katalogu zarobić nawet 1440 zł na rękę, to żadna podpucha, po prostu realia zarobienia naprawdę szybkich pieniędzy na codzienne wydatki. Jeśli chciałabyś spróbować swoich sił, nikt nie zobowiązuję Cię do niczego, możesz spróbować w jednym katalogu natomiast w następnym już nic nie zamówić i nikt nie będzie zawracał Ci głowy, jeżeli nie spełni to Twoich oczekiwań. Naprawdę warto spróbować to nic nie kosztuje, a jak napisałam w nagłówku możesz zdobyć nowe znajomości jak i duże doświadczenie, ponieważ organizowane są przeróżne szkolenia prospectingowe lub kosmetyczne. Jeżeli chcesz spróbować i jesteś ze Szczecina bądź okolic zadzwoń do mnie. Umówimy się w dogodnym dla Ciebie terminie i wszystko na spokojnie Ci wytłumacze Mój numer 519109749 lub email : olusiowa95@gmail.com Czekam na Twoją wiadomość :) Ola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zal. wszystkie firmy mlm to dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×