Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joll_K

Jakiego sprzętu kuchennego używacie najczęściej

Polecane posty

Gość Joll_K

Mam kilka takich rzeczy, które kupiłam z przeświadczeniem, że są mi absolutnie niezbędne a teraz stoją prawie nieużywane, ale są też sprzęty, (np. mikrofalówka) bez których nie wyobrażam sobie życia i pracy w kuchni. A z jakiego sprzętu wy korzystacie najczęściej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manianna
Nie wiem czy używam najczęściej, ale nie wyobrażam sobie życia bez miksera. Jest moim zdaniem niezbędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to prozaiczne, ale z czajnika elektrycznego. Jestem straszną herbaciarą. Kolekcjonuję różne rodzaje herbat i piję naprawdę kilka razy dziennie. Jakiś czas temu dostałam od męża taki czajnik z Philipsa, z regulacją temperatury, którym mogę zagotować wodę na białą herbatę, na zieloną, na czarną, bo każda z nich wymaga innej temperatury parzenia. To super wygodne. Nie umiałabym już wrócić do takiego zwykłego czajnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kolejnosci- czajnik elektryczny, zmywarka, mikrofalowka, blender, robot-thermomix, piekarnik. NIe uzylam(odłozylam) maszynki do tostow, krajalnicy , noża elektrycznego,ekspresu dp kawy, innych robotow niz thermomiks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuchenki gazowej:-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaniliia
czajnik 2 palniki na kuchence blender lodówka 2x / rok piekarnik reszta stoi bezużyteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blender,mikser,no i codziennie ekspres do kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny taki czajnik z regulacją temperatury :) U mnie na pierwszym miejscu jest blender i ekspres do kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Czajnik 2. Mikrofalówka 3. Kuchenka 4. Piekarnik 5. Mikser 6. Opiekacz 7. Maszynka do mielenia mięsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Czajnik 2. Kochfeld 3. Thermomix 4. Ekspres do kawy :) bez tego nie ma mojej kuchni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czajnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czajnik, kawiarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×