Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duladg

Test wiedzy w Policji na referenta

Polecane posty

Gość duladg

witam. Czy wie ktoś może jak mniej więcej wyglądają testy wiedzy na pracownika służby cywilnej ( referent) w Policji?z góry dziękuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duladg
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawijam makaron na uszy
pytanie wlasciwie jest tylko jedno: czy potrafisz zalozyc cudzemu psu kaganiec :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duladg
...;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duladg
dziękuję bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj, że test testem, ale kilka pytań może być otwartych - tak jak pisałam o tym komendancie, miałam też opisać okładkę akt, gdzie sygnatura, gdzie kat. archiwalna i inne elementy, nazwa wydziału ... czyli trzeba wiedzieć z zarządzenia i instrukcji daj znać jak Ci poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to sporo trzeba wiedziec. Mam weekend na podszkolenie, test w poniedzialek o 12. A ze od studiów troszkę minęło, jakoś ciezko przyswajam wiedzę:):):):)oczywiscie dam znać. Dzięki za informacje, bardzo mi pomogłaś. Po testach miałaś od razu rozmowe kwalifikacyjna?czy w innym terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadzwonili po jakimś tygodniu, że zapraszają na rozmowę, w sumie było 8 osób, na rozmowie pytania typu proszę opowiedzieć o sobie, dlaczego chce pani tu pracować, dlaczego odeszła pani z poprzedniego miejsca, takie ogólne nic z pytań testowych. Ogólnie zwróć uwagę z ustawy służba cywilna na kary dla urzędników i pracowników, bo troszkę się różnią, a to jest dość ważne, dane o rzeczniku/komisji dyscyplinarnej, że są dwie, ogólnie przeczytać, by wiedzieć co tam jest, mieć po prostu ogląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duladg
ja już po teście.było 20 pytan.Dzięsieć z ustwy, zarządzenia i intrukcji a 10 takich ogólnych z wiedzy o wordzie, exelu itp. nie było pytan otwartych ale były wielokrotnego wyboru. Jestem ciekawa czy zaliczę bo nie do konca jestem z siebie zadowolona, pytania z pierwszej 10tki były dosyć cięzkie. Na 15 pytan trzeba odpoiwedziec prawidlowo żeby zaliczyc.Dziekuje Ci bardzo za informacje, były bardzo przydatne.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, że się odezwałaś, życzę, by zadzwonili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dziękuję, żeby nie zapeszyc, a nie wiem czy wpsominałam ze na jedno miejsce było 115 chetnych?! ogromna ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćk
Witam. A czy panietasz.moze jakie byly pytania na tym tescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jak miał ktoś już test jak pytania .... trudno czy łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda124
ja idę jutro na taki teścik - zobaczymy czym mnie poczęstują :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test to zwykła fikcja, musi być konkurs i musi być przeprowadzony test wiedzy. Jak nie masz znajomości to szkoda tylko zachodu. Osoba na stanowisko jest już dawno znana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×