Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość terien

nie wiem co dalej

Polecane posty

Gość terien

Witam W wielkim skrócie jest tak. Siedem lat temu zawarłem związek małżeński z Pauliną. Mieliśmy 2-letnią córeczkę . Fajnie się układało . Wspólne mieszkanie(co prawda wynajęte) ale sai. Dziecko poszło do przedszkola i tam poznaliśmy pewną rodzinę . Nasze dzieci chodziły do jednej grupy. Wywiązała się wręcz przyjażń. On potrafił do mnie mówić "bracie". Rok temu odkryłem że mają romans . Przeczytałem szokującego smsa od mojej żony do niego. Takiego z wyznaniem miłości. Wpadłem w szał uderzyłem ją . Wygoniłem z domu .Mamy córeczkę , jesteśmy rodziną więc trzeba było to ratować. Przyjełem ją znowu. Jednak stałem się strasznie podejrzliwy i niestety agresywny . Szarpaliśmy się rok. on wyjechał za granice . Wrócił. Ona spakowała sie i odeszła . Czekam na sprawe rozwodową i nie radze sobie . Mam mysli samobójcze . Co będzie dalej ? Jak mam sobie z tym poradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka 123
a z kim teraz jest coreczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet. za bardzo się spalasz ja rozumiem, że ja kochałeś i ufałeś ale to nie powód aby wykańczać z powodu jakiejś kobiety. straszna destrukcja, po co Ci to daj sobie spokój jak nie ta to inna. Nie bij, bo to oznaka słabości i strasznego frajerstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terien
Córeczka jest u mamy. Nie jest zbyt chętna żeby mi ją dać chociaż dziecko bardzo chce. Wiem wiem to że uderzyłem było bardzo głupie żałuje tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli to jej wina-bo nie znamy całości tematu,to daj jej rozwód z orzeczeniem jej winy,możesz potem zrezygnować z tego orzeczenia w zamian ,za czestsze widzenie się z córką-cóż,taki mały szantaż itd,a co do uderzenia-jeśli nie ma zgłoszenia na policję ,to spoko.Wiem,że to nie fer,ale walcz o swoje,ona odeszła,więc nie oddawaj łatwo pola,ale rozwód daj,po co tobie taka zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uderzyłeś? Łał!!! Wiesz co bracie? Jeszcze nie dawno w cywilizowanych społeczeństwach za zdradę żony z przyjacielem robiło się tak: - przyjacielowi urywało się jaja z przyrodzeniem i strzelało w łeb - niewiernej żonie wpychało się przyrodzenie do gardła zatykając nos jajami A ty uderzyłeś!!!! Pewnie z plaskacza, a nie z piąchy jak sie należy? I masz wyrzuty sumienia?!?! p.s. A ładna ta twoja żona? Jeśli tak, to może chciałbyś się ze mną zaprzyjaźnić? ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radziłabym Ci wizytę u psychologa najlepiej z polecenia ,wiem jak boli taki cios ale wiem też ,że da się przeżyć ,trzymaj się pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spieeeprzaj dziadu
2-letnia coreczka, a to sie stalo jakis czas temu wiec mniemam kilka miesiecy temy max i w przedszkolu. A nie lobek? lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spieeeprzaj dziadu
zlobek* literowki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma 9-lat. Ślub wzięłem jak miała 2 latka. tak to świeża sprawa . Ona wyprowadziła się 13 lipca . 29 pażdziernika sprawa rozwodowa. On zostawił dwójkę dzieci 5 i 9 latków. Ni umiem sobie wytłumaczyć jak można być takim idiotą jak on. Jeżeli chodzi o to czy moja żona jest ładna to tak, jest tylko przytyta troszkę za dużo . Wszyscy się dziwią ,że on zostawił swoją la mojej bo jego to naprawde świetna kobiete. Ładna blondynka bardzo zgrabna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALE WIDOCZNIE TYLKO TWOJA MA OGIEŃ W D***E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terien
Beznadzieja nie radze sobie. Bzyknełem jego żonę byłą. Pod koniec pażdziernika sprawa , a ja dalej nie wierzę że to się dzieje. ku...a Tracę swoje wartości( o ile już nie poszły precz) A w radiu leci " Dzień dobry kocham Cię" nasz ulubiony kawałek:) życiowy Armagedon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina alinka
kotku trzymaj się i nie daj się Ona nie warta jest twej miłości mój mąż mnie zdradzil w senatorium które sama mu załatwiłam by odpoczął po wypadku ,a on tam w łóżku innej odpoczywał tłumaczył się ze on nie chciał ale ona była tam taka samotna wiec pozałowal a ja powiedziałam tylko jedno szczęścia tobie nie bronie rozwod bez winy i po połowie tego co dorobiliśmy się i pa Dzis jestem szczesliwa po 5 latach od rozwodu poznałam wspaniałego przyjaciela i dziś mowie ,ze on nie był mnie wart ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terien
Boję się że nie będę doglądał jak dorasta moja córeczka. Po dwóch tygodniach przyszła na weekend bo mama nie chciała Jej do mnie puścić ( że niby ja mam na nią zły wpływ). A tu siniak na nodze " bo mama mnie popchnęła a ja wpadłam na stolik , i często mnie od osłów wyzywa i bije po głowie" - takie słowa padły z ust Julki . Jej mama mówi mi że kłamie. ale ja za dobrze znam córkę i wiem że mówi prawdę. A tak po drugie Julka jest u mnie bo kochanek wrócił . TO CHORE JA KOCHAŁEM TĄ KOBIETĘ 13 LAT. A z nim przez 5 się przyjazniłem. O co tu wać chodzi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×