Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pracuje

praca dodatkowa

Polecane posty

Gość pracuje

Cześć mam sposób na zarabianie w internecie zbytnio nie przemęczając się. Praca jest dość monotonna aczkolwiek prosta, polegająca głównie na wypełnianiu ankiet, czytaniu emaili, jest również kilka dodatkowych opcji jak zadania specjalne płatne za każde nawet po kilka zł. Każdy sam decyduje ile czasu chce przeznaczyć na pracę, im więcej czasu pracujemy tym więcej zarabiamy. Wypłata pieniędzy również na konto bankowe, nie ma potrzeby posiadania PayPal'a lub podobnych kont by odebrać swoje pieniądze. Wypłaty już od 200 zł więc nie musimy się sporo napracować by przekonać się o tym że pieniądze są realne i wypłacane bez opóźnień na nasze konto. Serwisy w pełni legalne, sam tym sposobem nie mało zarabiam. Jeśli podasz mi maila to prześlę Ci zaproszenie wraz z instrukcją. Za rejestrację gratis otrzymujesz 20 zl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka01
siedem_wiatrow@onet.eu czekam na szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może coś typu hipermarket, bo na forum o pracy http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,23756 ludzie pisali, że tak pracują, nie płaca dużo ale elastyczne godziny to wielki plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasieczka84@wp.pl. proszę o szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lee70@wp.pl czekam na szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe kolejna ściema ;) Ludzie łykają to jak młode pelikany a to kolejna śmieszna stronka, gdzie dostajesz parę groszy za jedno kliknięcie. Przez pół życia się nie naklikasz na to 200 zł. Ale jak jesteście ciemni to sobie wierzcie w te pierdoły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zax7
Polecam polski autosurf http://topsurf.eu/index.php?ref=4152 Zarabiasz nie ruszając się sprzed kompa i bez wkładu czasu i pracy. Jeśli i tak spędzasz dużo czasu na necie, wystarczy że w tle trzymać będziesz odpaloną stronę z reklamami,a kaska sama poleci na konto. Bardzo fajny system bo nie przeszkadza w pracy / graniu - i nie wymaga wysiłku - reklamy same się przeładowują na stronie i nie trzeba w nic klikać. Polecaj innym żeby otrzymywać dodatkowy % od tego co oni wysurfują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazynella
Jestem ciekawa, co robicie, aby zwiększyć Wasze dochody? :) Czy wprowadzacie dodatkowe usługi w Waszych przedsiębiorstwach? Co myślicie o wprowadzeniu dodatkowej usługi takiej jak doładowania telefonów? Słyszałam,że można też otworzyć punkt przyjmowania opłat :) Z moich poszukiwań w necie wynika, że zapanować nad taką działalnością pomógłby mi AMOLA system http://www.amola.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukamy osób chcących sobie dorobic lub prace stala, polegajaca na sprzedazy bezposredniej z której mamy zysk natychmiastowy 25% od produktu, praca jest bez zobowiazan i po rejestracji nie ma zadnych zobowiazan sprzedazy,nastepnym krokiem jest budowanie wlasnej grupy z ktorej mamy coraz wieksze zyski to zalezy od zaangazowania jakie bedziemy mieli zarobki ( 200,700,1500 czy duzo wiecej co 3 tygodnie na konto) jestes zainteresowana/y wystarczy sie zarejestrowac lub skontaktowac sie ze mna wrazie pytan.. w przypadku rejestracji wysylam materialy pracy bez odplatnie link do rejestracji http://pl.oriflame.com/recruits/online-registration-blog.jhtml?sponsor=1842277&theme=null&_requestid=2234733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Projektu V chcesz zarobic 15 tys w 2 tygodnie nic prostszego wystarczy ,że zaprosisz 5 osob do projektu aby uzyskac status kwalifikowany . Wszystko jest legalne bo podpisujesz umowe o współpracy aby móc wypłacic i cieszyc sie z zarobionych pieniedzy. Jeżeli jesteś zainteresowany/na zapraszam do rejestracji z mojego linku http://www.alko-hero.pl/projectv/?id=1177

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najłatwiej chyba poszukać za pomocą agencji. np www.jobsplus.pl ogarniają pracę i stałą i tymczasową, nie tylko w kraju, ale też za granicą, głównie Francja czy Belgia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha 15 tysięcy w 2 tygodnie :D Ale nie napisał czego, chyba groszy :P Kto mu uwierzy w takie bajki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze można zarobić w nowo otwartym programie partnerskim firmy Devil-cash. Wysokie prowizje od sprzedaży, ciekawe oferty, cieszące się zainteresowaniem, przede wszystkim przejazdy sportowymi samochodami po torach wyścigowych. Sam biorę udział w programie, poleciłem go również znajomym i przy odrobinie zaangażowania zarobić nie jest trudno, szczególnie że klienci są zadowoleni i chętnie polecają ofertę dalej bądź sami korzystają ponownie. Rejestracja jest darmowa, 30zł na start i do tego dla najlepszych nagrody takie jak darmowy przejazd bolidem KTM. LINK www.devil-cash.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu szczegóły. Zaproś znajomych i szalej samochodami rajdowymi do wyboru najlepsze światowe marki w bardzo niskich cenach Lataj 'wiatrakowcem' ucz się driftingu. I zarazem zarabiaj w najlepszym programie partnerskim tego tupu. Tu masz wszystko - zabawę na maksa i solidne zarabianie. Korzystaj i ciesz się życiem razem z przyjaciółmi. http://www.devil-cash.pl/?idpartner=amberus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor za to, ze wy sie zarejestrujecie dostanie kase, a wy się zniechęcicie po kilku dniach , zarabiając np 4 gr za dzien i tyle z tego bedzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ A tu szczegóły. Zaproś znajomych i szalej samochodami rajdowymi do wyboru najlepsze światowe marki w bardzo niskich cenach Lataj 'wiatrakowcem' ucz się driftingu. I zarazem zarabiaj w najlepszym programie partnerskim tego tupu. Tu masz wszystko - zabawę na maksa i solidne zarabianie. Korzystaj i ciesz się życiem razem z przyjaciółmi. @ @ @ Przestań już trollować mlm-owski naciągaczu. Tutaj nikogo nie interesują twoje pseudo biznesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Dobrze można zarobić w nowo otwartym programie partnerskim firmy Devil-cash. Wysokie prowizje od sprzedaży, ciekawe oferty, cieszące się zainteresowaniem, przede wszystkim przejazdy sportowymi samochodami po torach wyścigowych. Sam biorę udział w programie, poleciłem go również znajomym i przy odrobinie zaangażowania zarobić nie jest trudno, szczególnie że klienci są zadowoleni i chętnie polecają ofertę dalej bądź sami korzystają ponownie. Rejestracja jest darmowa, 30zł na start i do tego dla najlepszych nagrody takie jak darmowy przejazd bolidem KTM. LINKwww.devil-cash.pl @ @ @ Powinno być nie devil tylko debil-cash :) To dobre dla debili, którzy próbują w to wciągnąć jeszcze większych debili od siebie ;) Tylko idiota da się nabrać na te mlm-owskie bajeczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a swojej pracy dodatkowej szukałem dłuższy czas, na rekrutacyjna rewolucja.pl ! tam jest w czym wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że ktoś mnie uprzedził jednak pokazał bardzo dobrą ścieżkę! rekrutacyjna rewolucja.pl portal stworzony dla Ciebie, znajdziesz tam coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×