Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Anita29meblowa

Jak się zarabia się i pracuje w Centrum meblowym Jupiter i w Mebliku

Polecane posty

Gość Anita29meblowa

Hej od jakiegoś czasu pracuje w salonie meblowym w Warszawie. Jest to samodzielna praca. mamy 3 pracowników którzy pracują na zmianę. Praca jest ok i bardzo ją lubię, ale niestety zarobki są za niskie jak na taki sklep i ciężko się utrzymać. Chciałabym spróbować w innym sklepie meblowym bo mam już spore doświadczenie. Czy ktoś pracował w Centrum meblowym Jupiter, w Mebliku albo w jakimś innym salonie meblowym? Jestem ciekawa jakie są warunki pracy i przede wszystkim zarobki. Szczerze mówiąc nie interesują mnie wielkie sklepy gdzie jest dużo pracowników jak w Agata meble bo tam głownie chodzi się po salonie z klientami lub przykręca meble. Jeśli się mylę niech mnie ktoś z błędu wyprowadzi. Pracował ktoś z was w Domotece? Albo w salonach z desingerskimi meblami? U mnie praca polega w dużej mierze na obsłudze klienta internetowego, obsłudze przez telefon. Sporo pracy papierkowej i przy komputerze. Wiadomo że sprzedawca meblowy to nie to samo co praca w sklepie spożywczym. Wystawianie fv, dokumentów magazynowych. Korzystam z programu sprzedażowego subiekt. Czekam na wasze opinie sama też chętnie odpowiem na pytania apro po mojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×