Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarabiamm

zarabianie w internecie

Polecane posty

Gość zarabiamm

Cześć mam sposób na zarabianie w internecie zbytnio nie przemęczając się. Praca jest dość monotonna aczkolwiek prosta, polegająca głównie na wypełnianiu ankiet, czytaniu emaili, jest również kilka dodatkowych opcji jak zadania specjalne płatne za każde nawet po kilka zł. Każdy sam decyduje ile czasu chce przeznaczyć na pracę, im więcej czasu pracujemy tym więcej zarabiamy. Wypłata pieniędzy również na konto bankowe, nie ma potrzeby posiadania PayPal'a lub podobnych kont by odebrać swoje pieniądze. Wypłaty już od 200 zł więc nie musimy się sporo napracować by przekonać się o tym że pieniądze są realne i wypłacane bez opóźnień na nasze konto. Serwisy w pełni legalne, sam tym sposobem nie mało zarabiam. Jeśli podasz mi maila to prześlę Ci zaproszenie wraz z instrukcją. Za rejestrację gratis otrzymujesz 20 zl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sceptyczny
Jak się czyta te wszystkie komentarze, o tym jak zarabiacie te tysiące złotych miesięcznie, to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Owszem w Internecie można zarobić, ale na pewno nie od razu i na pewno nie ogromne kwoty, przy małym wysiłku. Ja osobiście przez ostatnich kilka lat testowałem co najmniej kilkanaście różnych metod zarabiania w Internecie. Większość to pic na wodę. Z tego co mogę Wam na pewno odradzić to: wszelkie formy zarobku, wymagające od Was dokonania wpłaty za nie wiadomo co, wszelkie durne strony oferujące czytanie wiadomości, oglądanie bannerów reklamowych, klikaniu w linki, autosurfy, wypełnianie ankiet, wszelkie piramidy typu bannersbroker itd. Na tym nigdy nie zarobicie. U mnie sprawdziło się: założenie własnej strony i znalezienie poprzez adtaily reklamodawców. Jest to natomiast dość nikły zysk. Stronę trzeba często aktualizować, i dbać aby był na niej *********czej nici z tego. Trzeba mieć przede wszystkim pomysł na stronę oraz zapał do jej prowadzenia i rozwijania. Od bodajże 2 miesięcy testuję również system ze stronki PokeroweWyzwanie.pl. Program pozwala na grę w Pokera Sportowego na prawdziwe pieniądze, bez potrzeby wpłacania jakiegokolwiek własnego kapitału. Bardzo fajny program i jak na razie jestem sporo do przodu przez te 2 miesiące, natomiast trzeba się sporo nauczyć - strategii gry, jak zarządzać otrzymanym kapitałem, jak grać aby wygrywać i pokonać słabszych graczy, jak minimalizować ryzyko itd. Bez tego przegra się wszystko i nici z jakiegokolwiek zysku. Podsumowując, jeżeli chcecie cokolwiek zarobić w Internecie bez porządnej pracy, na pewno Wam się to nie uda. Oferty typu: "Chcesz zarabiać 13 tysięcy miesięcznie, pracując przez 30 minut dziennie", możecie od razu wrzucić do kosza. Pozdrawiam, Sceptyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zax7
Polecam polski autosurf http://topsurf.eu/index.php?ref=4152 Zarabiasz nie ruszając się sprzed kompa i bez wkładu czasu i pracy. Jeśli i tak spędzasz dużo czasu na necie, wystarczy że w tle trzymać będziesz odpaloną stronę z reklamami,a kaska sama poleci na konto. Bardzo fajny system bo nie przeszkadza w pracy / graniu - i nie wymaga wysiłku - reklamy same się przeładowują na stronie i nie trzeba w nic klikać. Polecaj innym żeby otrzymywać dodatkowy % od tego co oni wysurfują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Projekt V stworzyła firma alko-hero dzieki któremu w 2 tygodnie mozes zarobic 15 tyś jezeli jesteś zainteresowany /na to zapisz sie do projektu i zacznij zarabiac http://www.alko-hero.pl/projectv/?id=1177 projekt jest legalny bo podpisujesz umowe o współpracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×