Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy jest ktos taki

Polecane posty

Gość gość

chciałabym poznac kogos w podobnej do mojej sytuacji jesli ktos jest tegorocznym absolwentem ogólniaka nie wybiera sie na studia, ciagle szuka swojej sciezki, zapisal sie do szkoly policealnej to prosze piszcie. Ja nie moglam pojsc w tym roku na studia bo moja rodzina nie dysponuje odpowiednimi pieniedzmi-chodzi mi o to ze musialabym jechac do wiekszego miasta-Krakowa zamieszkac tam wyzywic sie oplacic czynsz, no niestety sama sie nie utrzymam. rozwiazaniem byloby dojezdzanie codziennie 1.5h pociagiem..jesli chodzi o studia zaoczne w-wlasnie mialam taki plan ale teraz kiedy nie moge znalezc pracy to moje nadzieje upadly. teraz ciagle wysyłam cv ,zapisalam sie na asystentke stomatologiczna (za darmo szkola) w czasie wakacji załapalam sie na robote co prawda za psie pieniadze bo 5.50/h ale cos dorobilam. zrezygnowalam bo to byl wyzysk i meczylam sie strasznie psychicznie. mam nadzieje ze jak skoncze za rok ta szkole to znajde prace i bede mogla studiowac..eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oldskull
ja ci pomoge dziewczyno, u mnie na chacie mam wolne kojo, mieszkam w Nowej Hucie i mogę cię wziąść na sponsoring, ale musiałabyś mi codziennie cią gnąć druta, robić pranie, gotować, sprzątać i chodzić w bieliźnie po mieszkaniu, a ładna jesteś ? ILE MASZ LAT ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oldskull
ZA STARA, przykro mi, myślałem o 15-stce, eh teraz te d upy to wszystkie takie stare, kiedyś dziewczyny szybciej kończyły ogólniaki... A DZIEWICA chociaż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×