Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znajomaaa Ewy

MLM wyprało mojej kobiecie mózg

Polecane posty

Gość znajomaaa Ewy

Planowałysmy wspolna przyszlosc, mialo byc tak pieknie. Ja, ona i nasz dzidzius wspolny (jeszcze nie ustalilysmy ktora urodzi). Niestety moja kobieta wpieprzyla sie w to gowno MLM :( Guru i klika wyprali jej mózg doszczetnie, sekta normalnie. Zachwyty katoli nad JP2 to przy tym pikuś. No i skutkiem tego moja kobieta mnie porzuciła na rzecz guru i poszła szukac szczescia w sekcie MLM. Na dodatek chciala mi wcisnac badziewny produkt za 500 zeta:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomaaa Ewy
Sprzedam Dafa 400 w bardzo dobrym stanie technicznym Rama spód stan b.d powierzchownie do lekkich poprawek lakierniczych widać na foto` Zawieszenie tylnie wzmocnione 3t nie robią na nim wrażenia.Dodatkowo dokładam do auta komplet drążków,łaczniki stabilizatora wraz z gumami i amortyzatory przednie wszystko nowe przyda się nowemu nabywcy na zapas Silnik to zwykły diesel bez turbo pali na dotyk stan b.d,skrzynia i most też w b.d stanie Ogólnie auto nie wymaga nakładu finansowego pod względem technicznym Skrzynia ładunkowa aluminiowa o wymiarach 3/2m spód wyłożony nową blachą Auto posiada wspomaganie kierowniczy oraz hak,radio CD Przegląd do 09.2014 OC do 02.2014 Na auto wystawiam fakturę vat 23% Podana cena jest ceną brutto do negocjacji INTERESUJE MNIE TAKŻE ZAMIANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
USUŃCIE TEN TEMAT BO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAK NIE TO ZGŁASZAM NA POLICJĘ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomaaa Ewy
Rębak Do Gałęzi z wyrzutem na przyczepkę Zawieszany rębak do drewna jest maszyną przeznaczoną głównie do zrębkowania drzew liściastych i iglastych pozostawionej po przecinkach w uprawach sadowniczych i leśnych. - Rębak bębnowy 2-nożowy o szerokości 650mm z osią ze stali gatunkowej - Noże wykonane z wysokogatunkowej stali HS - Wałki ciągnące mechanicznie poprzez zastosowanie odpowiedniego przełożenia zębatek - zastosowane koła pasowe plus paski klinowe (3szt) rozmiaru szerszego (B) zwiększa przyczepność paska do koła pasowego, które zabezpieczają ciągnik przed zablokowaniem - zaczep transportowy dolny - składane osłony umożliwiające łatwe, bezkolizyjne poruszanie się ciągnika z rębakiem - solidna i mocna konstrukcja DANE TECHNICZNE: Podawanie gałęzi: mechaniczne Grubość gałęzi przeznaczonych do cięcia: zalecana do 70 mm Grubość gałęzi: twardych do 50mm/ miękkich do 70mm Wielkość zrębków: do 50mm Otwór zasypowy: 250/160mm Otwór kosza zasypowego: 570/510mm Zapotrzebowanie mocy: 20-80 KM Obroty WOM: 540 obr/min. Wydajność: od 5 do 15m3/h Liczba noży tnących: 2szt stal wysokogatunkowa HS Szerokość bębna tnącego: 650mm Regulacja kierunku wyrzutu: ustawiany w zakresie 180 stopni wokół osi pionowej Wysokość kanału wyrzutowego: 230cm Obsługa: od 1 do 3 osób Waga urządzenia: 250kg PROMOCJA- TRANSPORT NA TERENIE WOJ. MAZOWIECKIEGO I LUBELSKIEGO GRATIS! TRANSPORT NA TERENIE CAŁEGO KRAJU GWARANCJA 12 MIESIĘCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×