Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta bez kropelki łzy

Czekam na partie która spełni moje postulaty

Polecane posty

Gość kobieta bez kropelki łzy

1. Człowiek nie powinien płacić gazu 2. Człowiek nie powinien płacić prądu 3. Człowiek nie powinien płacić abonamentu radiowo-telewizyjnego 4. Człowiek nie powinien płacić wody 5. Nie powinno być coś takiego jak czynsz za mieszkanie tylko co pół roku podatek 6. Nie powinno się płacić za telewizje satelitarną, wszystkie kanały od a-z, powinny być na antenie pokojowej 7. Nie powinno być prywatnych gabinetów lekarskich ani prywatnych aptek, wszystko powinno być albo w szpitalu albo w ośrodku zdrowia, gdzie opieka medyczna i lekarstwa byłyby za darmo. 8. Nie powinno się płacić abonamentu za telefon stacjonarny ani za komórkę. Człowiek powinien móc sobie kupić aparat telefoniczny i mieć go w domu jako niezbędne urządzenie. 9. Powinni zlikwidować gimnazja, szkoły zawodowe i technika. 10. Powinny być licea, szkoły policealne i studia wyższe (natomiast nie powinno być studiów: piosenkarskich, aktorskich, reżyserskich, muzycznych, plastycznych, fotograficznych, pedagogicznych, muzycznych, pisarskich, dziennikarskich, kulturoznawczych, oraz innych kierunków humanistycznych i artystycznych - takich kierunków człowiek powinien uczyć się w szkole średniej). 11. Jeśli chodzi o zawody takie jak fryzjer, kucharz itp. Człowiek powinien uczyć się takich zawodów w trakcie szkoły średniej na kursach. 12. Powinni zlikwidować coś takiego jak matura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój postulat jest tylko jeden, by któryś minister zdrowia zlikwidował stanowisko lekarza seksuologa, bo szkodzi facetom w spódnicach, sukienkach, rajstopach itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosalinda_58
po przeczytaniu tytułu tematu, myśłałam że czekasz na jakiegoś faceta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×