Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety powiedzcie mi

Polecane posty

Gość gość

czy czekalyscie na faceta rok albo dluzej az wezmie rozwod , przy czym mimo waszych prosb nie chcial dac waz zadnego dowodu zebierze ten rozwod bo nie chcial was w to wplatywac? Wieczy czasie zyjemy niby jak para razem ale z tym ze nikt o nas nie wie, bo przeciez bierze ten niby rozwod co do ktorego ja nie mam dowodu,prosze doradzcie mi czy dalej w tym tkwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka 123
Idz do Sadu Okregowego i sie spytaj czy twoj kochny wniosl ten pozew rozwodowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chaquel Dema
posluchaj mloda damo jest gatunek faceta ktory wezmie rozwod dopiero kiedy bedzie mu sie to OPLACAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A któremu facetowi opłacało się du.pcyć młodą dame? Zawsze trzeba dopłacać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś długo ten rozwód"załatwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak w ogóle skoro nikt o Was nie wie to nie żyjecie jak para.......żyjecie jak kochankowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...a raczej jak para... łajdaków!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestesmy kochankami,, chcemy byc razem zalozyc rodzine,miec dziecko, slub, zyjemy jak para na razie nie ujawniamy sie bo innaczej nie dostanie rozwodu, z zona nie zyje, nie utrzymuje kontaktow tylko jak ma odiwedzic dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, z żoną nie żyje, od dawna ze sobą nie śpią, bla bla bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
""""" gość czy czekalyscie na faceta rok albo dluzej az wezmie rozwod , przy czym mimo waszych prosb nie chcial dac waz zadnego dowodu zebierze ten rozwod bo nie chcial was w to wplatywac? Wieczy czasie zyjemy niby jak para razem ale z tym ze nikt o nas nie wie, bo przeciez bierze ten niby rozwod co do ktorego ja nie mam dowodu,prosze doradzcie mi czy dalej w tym tkwic? """"""" A dlaczego on miałby brać rozwód? Czy dlatego ,że Cię bzykał ? I to jeszcze w tajemnicy. Dlaczego , dlaczego w tajemnicy ,czego się boisz? Czy jest inny powód? Jak się bzykacie to masz dowód. Przyjmując pewną role trzeba się z tą rolą pogodzić , trwaj w niej ....lub ją opuść i zmień. Długo jeszcze będziesz szukać swojego szczęścia,. Z tym ,że pamiętaj ...Twoje szczęście zawsze jest i będzie uzależnione od szczęścia drugiej osoby. A czy ta druga osoba będzie i może być szczęśliwa z Tobą to już sama sobie odpowiedz.I poproś tłumacza by tak dokładnie przetłumaczył co napisałaś . Może czegoś nie zrozumiałem a co za tym idzie moja odpowiedź , nie musi być właściwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×