Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Julia4

Oświetlenie do ogrodu

Polecane posty

Gość gość
Tutaj masz bardzo dobrej jakości oświetlenie do ogrodu, od lamp po różnego rodzaju lampiony. jak dla mnie warto sie jak najbardziej zainteresowac, bo ceny także mega korzystne, często także są fajne promocje. Jak dla mnie bardzo ok https://www.aurora-garden.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam oświetlenie solarne https://www.aurora-garden.pl/ myśle, ze spokojnie warto w nie zainwestować. Kolejna kwestia to duzy wybór tam w tym sklepie, można spokojnie powiedzieć, że kupisz wszystko co potrzeba dla oświetlenia ogrodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokazpazur

Ja proponuję ich aurora-garden.pl mają świetnej jakości lampy w mega fajnych cenach. Dobry design jest tu połączony z równie dobrą ceną, ogólnie spokojnie warto im zaufać, generalnie świetnie się z nimi współpracuje w wyborze lamp, bardzo dobrze doradzają, spokojnie można im zaufać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas świetnie sprawdziło się oświetlenie od firmy Aurora Garden https://www.aurora-garden.pl/, mają bardzo dużo rozwiązań dedykowanych zarówno ogrodowi zrobionemu w stylu nowoczesnym jak i klasycznym. Podoba mi sie także ich podejscie do klienta, bo zawsze wszystko tłumaczą, podpowiadają, no i jeszcze znajdują optymalne rozwiązania. Mam od nich kinkiety solarne no i jeszcze kilka fajnych dekoracji ogrodowych, także jestem zadowolona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neverland

Ja kupiłem jakieś najtańsze ledy i działają na czujnik ruchu. Szczerze się zdziwiłem, że taki tani shit z Netto, może tak dobrze naświetlać. Nie warto wydawać niewiadomo jak wielkich pieniędzy. Wiosna w ogrodzie rozkwita, światło się świeci, a donice samnowadniające zabierają mi sporo roboty 🙂 Uwielbiam Urbalive - donice ogrodowe, które kupiłem na eko-ogrod.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neverland

Ja kupiłem jakieś najtańsze ledy i działają na czujnik ruchu. Szczerze się zdziwiłem, że taki tani shit z Netto, może tak dobrze naświetlać. Nie warto wydawać niewiadomo jak wielkich pieniędzy. Wiosna w ogrodzie rozkwita, światło się świeci, a donice samnowadniające zabierają mi sporo roboty 🙂 Uwielbiam Urbalive - donice ogrodowe, które kupiłem na eko-ogrod.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neverland

Ja kupiłem jakieś najtańsze ledy i działają na czujnik ruchu. Szczerze się zdziwiłem, że taki tani shit z Netto, może tak dobrze naświetlać. Nie warto wydawać niewiadomo jak wielkich pieniędzy. Wiosna w ogrodzie rozkwita, światło się świeci, a donice samnowadniające zabierają mi sporo roboty 🙂 Uwielbiam Urbalive - donice ogrodowe, które kupiłem na eko-ogrod.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanek

Polecam lampy solarne, są ekologiczne i ekonomiczne (a raczej bezkosztowe, jak chodzi o eksploatację), najlepsze rozwiazanie do ogrodu: https://www.zarowkiledowe.com/lampy-solarne-led

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o szukanie inspiracji oświetlenia ogrodu, to polecam zerknąć do klusdesign.pl to Polski producent oświetlenia. Ma sporo ciekawych propozycji oświetleniowych. Z ich profilami LED można zrobić dużo, trzeba mieć tylko wyobraźnię 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widziałam ostatnio fajne lampy ogrodowe kule, które są ostatnio bardzo modne! Sami zobaczcie na stronie mirjan24 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×