Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wygląd Chłopaka

Polecane posty

Gość gość

Cześć ;) Mam pewny problem z wyglądem. Nie jestem zbyt przystojny a chcę w jakiś sposób poprawić swój wygląd (chodzi o ciało). I tu pojawia się pytanie czy kobiety wolą dobrze zbudowanych mężczyzn tzn. Kulturystów (nie chodzi o np. Hardkorowego Koksa bo wiem, że nie wszystkie kobiety lubią tyle mięśni a i dla mężczyzna to nie jest wygodne, nawet nie można się podrapać po głowie). No czyli pytanie zakończyłem i z góry dziękuję za odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała czytaczka
:) nie wiem jak kobiety ;) ale hardcorowy koks odpada faktycznie haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała czytaczka
Jeśli masz "pewny" problem to rozumiem, że chodzi o pewien problem ;) Jaki to problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samym ciałem nic nie zdziałasz, mając do tego twarz pacholęcia, w głowie słychać tylko echo, porażka na każdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała czytaczka
A skąd wniosek, że w głowie słychać tylko echo ? Raptem gramatyka mu szwankuje, a ciało to podstawa ;) W końcu powiedzenie, że facet musi być, tylko trochę przystojniejszy od diabła skądś się wzięło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Z d**y się wzięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała czytaczka
Oj malkontenci :D :D Nie wzięło się z d**y, zapewniam Cię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbienie dla brzydoty ma swoją nazwę. Pewnie gustujesz w brzydalach i niemotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soter
Niestała czytaczka dziwie Ci się że prowadzisz polemike z takim za przeproszeniem burakiem. Przecież widać, że to skończony tuman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała czytaczka
Nie, nie gustuję ;) Próbuję wnieść coś pozytywnego i nie cierpię sztampy. Każda potwora znajdzie swojego amatora, też nie wzięło się znikąd. A najgorsze jest czepialstwo forumowe haha :) Cokolwiek nie napiszesz i tak zostanie użyte przeciwko Tobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała czytaczka
Soter nie wiem z kim prowadzę polemikę ;) bo gości Ci tu niemiara. A poważnie to piszę w różnych dziwnych tematach więc dlaczego nie w tym ? Zawsze może się pojawić ktoś z kim będzie można porozmawiać normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soter
Skup się na mnie. Oczytany, przystojny, zabawy. Chodź na priv, tam pokaże Ci coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soter
Temat jak temat mi chodziło o adwersarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała czytaczka
Ale ja już wszystko widziałam i to nawet kilka razy ;) Wybaczysz ? :) Spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soter
22.50 ale się usmiałem, lubie dobre żarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że praca nad ciałem to dobry pomysł. Bez względu na gusta kobiet, mężczyzna o wyrzeźbionym ciele wygląda obiektywnie lepiej niż chude chuchro. Idź na siłownię, ale popracuj też nad psychiką. Spora część naszego seksapilu wynika z nastawienia do nas samych. Musisz uzmysłowić sobie swoją unikalność i zastanowić się na tym, jakie posiadasz atuty. Pewność siebie to jedna z fundamentalnych rzeczy, które oddziałują na powodzenie u płci przeciwnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne, że wszyscy kochają brzydali, a nikt ich nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestes zbyt przystojny, ale zawsze mozesz poprawic swoj wizerunek poprzez odpowiedni ubior, z gustem, maskujacy twoje niedoskonalosci lub fryzure dodatki, buty, zegarek pod kolor musisz ubrac sie inaczej niz cala masa, zwroc tym uwage na siebie, ale nie zebys wygladal jak klaun :) poza tym musisz byc pewny siebie, smialy, bo nawet przystojny, strachliwy nie zrobi wrazenia na kobietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam ze ten ubior swiadczy o twoim charakterze i guscie. musisz zaintrygowac wygladem kobiety, nie mozesz wygladac jak szara masa. Musisz sie najpierw wewnatrz przelamac zeby byc atrakcyjniejszym dla kobiet. Sam wyglad przystojniaka to naprawde maly procent tego czego pragna kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×