Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przemyśłenia dziewicy

Polecane posty

Gość gość

słuchajcie, mam 21 lat, jestem dziewicą, jakoś nie mam parcia, żeby to zrobić z kim popadnie. Coraz częściej myślę o tym, że może jestem aseksualna, kiedy patrzę na moje koleżanki, które już to mają za sobą. Ale żadna z nich nie robi tego z miłości, po prostu r***ają się na lewo i prawo. Przepraszam, ale robią lody jakimś g****arzom, bo żaden poważny facet nie zwraca na nie uwagi, to chociaż za młodziaka się wezmą. Nie jestem jakąś konserwatywną osobą, seks po ślubie i takie tam, ale ja po prostu jeszcze nie spotkałam na swojej drodze nikogo odpowiedniego. Już mnie to denerwuje, bo się ze mnie śmieją, jak to 21 lat i dziewica. No ku*wa tak, a czy to jest aż takie złe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej być dziewicą niż puszczalską ale jeszcze lepiej uprawiać seks w związku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytrychowicz
skad wiesz z jakich pobudek to robia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli tak to bardzo przeszkadza twoim koleżanką, to po prostu mów, że straciłaś już dziewictwo. Między nogi przecież zaglądać ci nie będą. A ty sie szanuj. Bo jak sama nie poszanujesz siebie, to tym bardziej chłopak, nie będzie cie szanował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem chyba asem i też mnie po prostu nie kręciłoby bez bliższej więzi. ale nie krytykuję ludzi, którym to odpowiada, każdy ma inne potrzeby i to jest piękne:) natomiast żeby dorośli ludzie śmiali się otwarcie z czyjegoś życia seksualnego lub jego braku - to chyba tylko na kafe. może były pijane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na czole masz tą cnotę czy co? Jak wyżej, koleżanki ci do c**y będą zaglądały, zwierzać się musisz kiedy i z kim kopulowałaś? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie odczuwam tego, żeby im to przeszkadzało. Ale wczoraj np. padł taki tekst "kurde, no 21-letnia dziewica", odpowiedziałam, że wole to, niż puszczanie się z kim popadnie. Ja po prostu czuje jakieś obrzydzenie, kiedy one opowiadają czego to nie robią, a jak jeszcze pokażą mi faceta, z którym robiły nie wiadomo co to Boże ratuj! Kijem bym nie tknęła. Ale to pewnie ze mną jest coś nie tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaden porzadny facet? a co to jest porzadny facet? taki, ktory tak jak ty nie ma powodzenia? tak sie to teraz nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie padły takie słowa jak "porządny facet". Czytać ktoś tu nie potrafi. Nie będę się sprzeczać, ani nic nikomu udowadniać. Wiem, że jestem atrakcyjna tylko jeszcze nie spotkałam nikogo odpowiedniego. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to powazny, na jedno wychodzi toba tez sie nikt powazny, ani tym bardziej porzadny nie zainteresowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może masz trochę racji, ale ja uważam, że raczej jeszcze nikt poważny/porządny mnie wystarczająco nie zainteresował. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty skad wiesz, ze nie maja higieny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×