Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

zegarki CASIO ktos kupil opinie

Polecane posty

Gość gość

Dzis kupilam dla meza zegarek casio na bransolecie cena 349zł mysle że bedzie sie dobrze sprawowal. Czy to dobra firma? ktos moze ma jakies doswiadczenia? bardzo chce zeby sie sprawdzil dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko Patek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super zegarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1982wawa
ja kupiłam niedawno zegarek casio za niecałe 140 zł i jestem bardzo zadowolona :) korzystałam ze sklepu www.premiumwatch.pl choć widziałam że mają też zegarki dla panów więc myślę że jak któraś z was szuka czegoś dla męża to też znajdzie tam zegarek dla niego bez problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z casio to używałem jedynie syntezatorów. Niedrogi i dobry sprzęt. Mam też kolekcję zegarków, ale kieszonkowych z mechanizmem sprężynowym. Też bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłem w 2007 r model Efa 118d na allegro. Działa do dzisiaj bez zarzutu. Nawet przez 10 lat nie zmieniłem baterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelKane
Casio ma dobre opinie, chociaż osobiście mam większe zaufanie do marki Citizen - po prostu najwięcej zegarków miałem właśnie tej firmy ;) Obecnie noszę takiego potworka: https://e-zegarek.pl/zegarki-citizen/17299-citizen-eco-drive.html Cenowo trochę droższy od Twojego, ale co japończyk to jednak japończyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam do sprzedania zegarek Casio, cena 30 zł, czy ktoś chce kupić, proszę pisać na email: psr1student@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Casio to chyba już klasyka. Pamiętam, że jeszcze w szkole to był wielki szpan jak ktoś go miał. Dla mnie zawsze będzie wspomnieniem dobrych czasów. W Time Trend mają świetny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Odwiedzilem salon Time Trend, Pani z obsługi polecała mi Casio, wziąłem i jestem zadowolony, na początku miałem wątpliwości ale zegarek jest przyzwoity, ładny i sprawny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja miałem pierwszy Casio chyba w  1993 roku😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s343

dobry ale szybka się rysuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor

Casio kupilem z Time Trend rok temu, nadal jest jak nowy zegarek, wiadomo , ze wszystko sie szybko rysuje, trzeba po prostu dobrze dbac 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian

Casio to bardzo solidne zegarki, tez kupiłem raz z time Trend, mam już zegarek 2 lata i nadal jest jak nowy.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel

To prawda, Casio jest bardzo wytrzymałe nawet do 2-3 lat potrafi wytrzymać. Ostatni kupiłem 1,5 roku temu z Time Trend i do tej pory mam , bardzo sprawny zegarek, fajnie się prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Mam. Kupiłem dwa lata temu w Time Trend i trzyma się jak nówka sztuka. Myślę, że za taką cenę nic lepszego w tej jakości nie znajdziesz.          

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Raz weszłam do Time Trend przypadkowo u mnie na osiedlu blisko jest galeria handlowa, a Time Trend otworzyli niedawno, bylam zaskoczona bardzo bogatą ofertą zegarków, od razuj wpadł mi Casio dla męża.        

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witek

Tak się składa, że to jedna z moich ulubionych marek. Kupiłem w Time Trend już 3 zegarki tej marki i wszystkie sprawują się znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Casio to bardzo dobre zegarki, szczególnie w Time Trend, gdzie można kupić w bardzo dobrej cenie, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sysiek

Ja mam i bardzo lubię tę markę. Kupiłem kiedyś jak byłem w Time Trendzie na próbe, bo cena mnie zachęciła i od tego czasu to mój numer one

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiony w we wrześniu na timetrend.pl spisuje się elegancko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam drugi i też w Time Trend. Zdecydowałam się na zakup online. Wysyłka błyskawiczna, ceny naprawdę dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że sporo osób tu wspomina o Time Trend i to bo jest to dobry salon z dobrymi zegarkami, jest gwarancja, że są oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×