Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MałaMiss

Problem z iPhonem 5s pomocy

Polecane posty

Gość MałaMiss

Cześc dziewczyny i chłopaki, pomożecie? Kupiłam ostatnio iPhona 5s. Niby nowość, w polsce jeszcze oficjalnie ich nie ma, a ja kupiłam takiego sprowadzanego z zagranicy bo cena była bardzo przystępna. Wszystko fajnie, telefon przywiózł kurier, włączyłam i ... okazało się że nie da sie karty sim wsadzić. Nigdy wcześniej nie miałam iPhona i nie wiedziałam co i jak. Napisałam do właściciela sklepu internetowego w którym kupiłam telefon czy jest on na pewno orginalny, właściciel upiera się że tak i że nie może przyjąć zwrotu o ile z telefonem jest wszystko w porządku. Mój brat mowi jednak że telefon może byc pdrobiony w chinach skoro zwykła europejska karta sim nie wchodzi do niego. Co mam zrobić? Czy na pewno nie mam prawa do zwrotu zakupu? Sklep w którym kupiłam telefon to www.applesklep.com, czy ktoś może spradzic czy to orginał? Prosze o pomoc kogoś kto sie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam takie niewiasty co to kupuja telefon ''na lewo'' a potrzebuja wyjasnienia jak go urzywac. a wiec tel jest jaki jest ale iphone 5 S dziala z karta nano sim. To taka malutka karta. aby ja miec musisz isc do swojej sieci I oni musza ci karte wymienic za oplata oczywiscie na taka mala. Tel w opakowaniu ma cos na ksztalt spinacza do papieru, wklada to w taka mala dziurje po prawej stronie tak mocno az wysunie sie ''szufladka '' na karte sim. I kto w ogole kupuje takie rzeczy przez internet? Rzeczywiscie moze byc podrobka bo tych tel nie ma jeszcze w europie. Tylko w USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie, kolega wyżej ma racje. z tym że niektóre komisy/serwisy gsm kopiują i docinają taką kartę na poczekaniu. co do tego jednak że telefonu nie ma jeszcze w europie to bzdura akurat, wystarczy na zachód jechać, ale w takich krajach jak ukraina białoruś czy polska jeszcze długo nie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dotniesz karty sim na nano karte bo sam chip karty jest bardzo malutki... I raczej kolezanka ktora sprzedaje tel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FankaApple
Witaj MałaMiss.Po jakim czasie dotarł do Ciebie kurier z przesyłka?Ja też kupiłam tam telefon i właśnie na niego czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FankaApple
A co do kart nano sim to na allegro sa specjalne wycinarki do tego. koszt ok 10 zł Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten sklep to oszuści!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×