Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana_gość

OBRZYDLIWY ZAPACH Z TOALETY

Polecane posty

Gość zalamana_gość

Hej, mam okropny problem z przykrym zapachem wydobywającym się z wc. Niemal co chwilę dokładnie myję cały kibelek (muszla, deska, no wszystko), a po kilku minutach po otwarciu deski nadal okropnie śmierdzi :( I to taki smród, jakby nikt nigdy tam nic nie mył, nie dbał. Mieszkam w bloku, a tak śmierdzi, jak w najgorszej dworcowej publicznej toalecie. Rury były trzykrotnie przepychane i bez skutku. Nie pomogły żadne domestosy, krety, inne środki do mycia, kostki wieszane na muszlę, takie wrzucane do wc również nie, a wszelkie odświeżacze w sprayu czy do kontaktu nie sprawdzają się w ogóle - nadal śmierdzi. Aż wstyd, żeby ktokolwiek ze znajomych czy rodziny z niej korzystał, taki smród :( Jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wody z kibla ci nie wysysa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna57
uszkodzony syfon - przepuszcza smród z kanalizacji, wezwij dobrego hydraulika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana_gość
mam też takie podejrzenie, że mój mąż nigdy nie spuszcza wody, chyba oszczędza, a śladów jego działalności nie ma? co on z tym robi, gdzie to chowa...? głupio zapytać, ale to może być jakaś poszlaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w kiblu czy umywalce można uszkodzić syfon? 😠 Pion prędzej wysysa wodę z syfonów i stąd ten smród, a wysysa jak jest u góry pionu zatkany wywietrznik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kosza albo inne miejsce, dlatego wali gównem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×