Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koci pazurek

zginal temat o bdsm

Polecane posty

Gość koci pazurek

...czy tylko u mnie go nie widac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donosicielka
U mnie też koci :D uroki café ;) Dobranoc, życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donosicielka
Pa Koci, ;) nie żegnam się ponieważ być może jeszcze kiedyś tu wrócę pod oficjalnym nickiem. Mimo mojej niechęci do internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego jak się powoli reaktywuje. Atmosfera tworzy się na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BDSM na Kafe? i z kim chcecie dyskutować, z Jukenem czy Hitmanem? Są naprawdę ciekawsze miejsca do wymiany poglądów o takich zabawach, gdzie potraktują Was poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wskaż mi jeden , jedyny temat o BDSM na którym się wypowiadałem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma takich tematów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma takiego tematu ... więc nie wycieraj sobie mną mordy synku kurfy i złodzieja :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapamiętaj sobie, wycieraj nim mordę w tematach, w których się wymądrza, znaczy się wypowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze może próbować :D ale może się skończyć ucieczką i płaczem w pomarańczy jak w przypadku tutejszych samców alfa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wskaż mi chociaż jednego, który oblał się łzami i ratował się ucieczką w pomarańczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góść lubelski
masz na to jakieś dowody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juken, robiąc co robiąc na tym forum z pozycji modka, pokazujesz jedynie że jesteś gównem, zwykłą świńską żygowiną. Twoja wartość jest żenująco niska i słaba. Największy sort forumowego śmietnika. W życiu realnym barachło (a znamy się osobiście i potwierdzam) nic nie warty, nawet większej uwagi ze strony papieru toaletowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak tematu "tonąca łajba" , brak nika "kapitan tonącej łajby" brak zalogowanego janusza na kaffe który płacze z pomarańczy na temacie o amsfafiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mają być te dowody? że nie ma tematu, (usuwają przecież tematy, ten jest tego najlepszym przykładem ), że osoba o podanym nicku już nie pisze, ( sporo osób odeszło ) że ktoś na pomarańczowo pisze na jakimś tam temacie. pokaż konkretne dowody. a nie hipotetyczne przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jechać od siedziby o2 i przywieźć kawałek kodu zródłowego ? pamiętaj onanisto że jesteśmy w necie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a, nie powinieneś? skoro chcesz być wiarygodny a nie bazować na pomówieniach. chwalić się że jesteś tak mocny i potrafisz spowodować że ludzie mogą płakać i chować się ze strachu, bo podnieśli na ciebie rękę. wysiłek byłby wskazany, inaczej jesteś zwykłym mitomanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz na to dowód że jestem onanistą? co ty w ogóle o mnie wiesz? i co ja ci zrobiłem że zaczynasz pisać o mnie taką nieprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już pisałem zapominałeś mierny kręcicielu że to jest net:) ale jak chcesz obejrzec twarde dowody to zapraszam do wawy , stacja metro ratusz arsenał , pokazuje wtedy kawałek kodu html do wglądu osobistego :D a tymczasem jako że janusze wiedział że moim celem jest zniszczenie tematu i usuniecie go z kaffe, wersja iż nie loguje się na nika , płacząc z pomarańczy że jestem zły jest jak najbardziej obwiązujaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to net, jak zauważyłeś i nie muszę nigdzie jechać. skserujesz wrzucasz na forum i nie ma dyskusji. wtedy nie tylko mi, ale innym też udowodnisz że posiadasz twarde dowody. x dodatkowo nie rozumiem, kto normalny obiera sobie za cel niszczenia kogokolwiek i czegokolwiek. masz jakieś emocjonalne problemy? chcesz o tym pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ci ksero wrzucić na neta ? :D :classic_cool: masz jakieś problemy psychiczne gdzie objawem somatycznym jest chęć ratowania świata ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ten czas mija to jak???;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstawać suki!!! Pan czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstałam:-D Ale nie dla psa kiełbasa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×