Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bas777

Obsługa

Polecane posty

Gość Bas777

Stacja benzynowa Orlen w Policach przy ul. Tanowskiej Jestem klientem tej stacji prawie od zawsze, we wtorek podjechałam na ową stację zatankowałam za niecałe 100zł i okazało się że nie mam tylko 70zł i na dodatek zapomniałam PIN do karty, natychmiast wykonałam telefon do męża, informując go o zaistniałej sytuacji i prosząc o pilny przyjazd (informuję, że na stację przy ul. Tanowskiej jak i na stację przy ul. Piłsudskiego prowadzoną przez syna Pani kierowniczki przyjeżdżam co drugi dzień). Niestety owa Pani kierowniczka potraktowała mnie jak złodzieja, mówiąc co minutę kiedy ktoś wreszcie przyjedzie. Mąż przyjechał po 15 minutach. Ową sytuację będę opisywała wszędzie, może Pani kierowniczka przypomni sobie, że reprezentuje nie swoją firmę lecz koncern naftowy i może w każdej chwili może być po drugiej stronie lady. Kultury uczy od dzieciństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bądź mądrzejsza kobieto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co kultury, to fakt. Można było grzeczniej. Ale czy twój chłop nie mógł podać ci tego pinu przez telefon ?. Niech zgadnę, masz blond fryzurę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×