Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polacy w Stanach jestescie tu obecni pytajnik

Polecane posty

Gość gość

Hej jak to jest na obczyźnie jak Wam jest jestem tu ponad miesiąc i nadal mam szereg problemów czujecie się samotni? ja tak lubię siedzieć na stacji metra i obserwować ludzi... chore ale obserwuję ich sposób "bycia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla turystów w miarę dobry kraj ale do pracy nie daj Boże! Pomijając brak pracy, śmiesznie niskie zarobki to do tego Grecy są nienormalni. Impulsywni, kłótliwi i nieprzewidywalni. Nie jedź tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc, taki jeden

Tak ,jestesmy:classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwikiwi

Moja siostra mieszka w USA od kilkunastu lat. ma meza Amerykanina, poprzedni maz byl Irlandczykiem.  mieszkala juz w trzech miejscach i zawsze inny stan  - kiedys Cleveland, Ohio, potem Tampa , Floryda ale w obu po  jakies dwa lat, dwa i pol , a od dosc dawna mieszka w Toledo , Ohio.  jest zadowolona,  pracuje w marketingu w korpo. zaczynala lata temu od sklepu z ciuchami taka sieciowka cos jak  h&m i te sprzatala inny sklep. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jestem tuz juz wiele lat, z tego co czytam na kafeteri to wlasnie w europie marne zarobki, zycie tu jest latwe I bardzo komfortowe, samotnosc owszem dokucza ludzie tak jakos nie chce sie zzywac, czekaja zawsze ze ty wyjdziesz z inicjatywa bo tak to pierwsi nie zadzwonia. Aha no I nie widze zeby w krajach europejskich polacy kupywali takie wielkie domy jak tu, chyba jednak tu stac na wiele wiecej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W USA jest super! Tak , faktycznie domy wielkie I wypasione u polakow, piekne auta I wakacje bez problemu, bardzo wysoki standard zycia I Amerykanie bardzo mili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruk

Mili amerykanie ale to jest tylko maska, płytkie kontakty, nie ma zżycia nawet między sąsiadami, każdy każdemu obojętny, wszystko na kreche i wieczne spłaty, a polacy szczególnie lubią tu zaszpanować, dorwą troche bubu to zaraz zaczynają walić na kreche, mercedesy, chaty na 40 letni kredyt i inne symbole statusu, cwaniaczą, niektórzy lądują za kratkami za swoje kombinacje bo tu nie jest PL i ich znajdą szybko. Ogólnie to większosć to porażka, chyba że następne pokolenie już mniej zyebane polską mentalnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×