Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qawa1

super kamerzysta w Lublinie

Polecane posty

Gość qawa1

jesli ktos szuka dobrego kamerzysty z Lublina to polecam goraco Clipart Studio.robia naprawde profesjonalne filmy,w rozsadnej cenie.juz kilka moich znajomych korzystalo z ich uslug i byly zachwycone poziomem ich pracy. sama tez w grudniu skorzystam z ich uslug.jak ktos potrzebuje to podaje namiar : Waldemar Serafin 502 740 437, www.clipart.lublin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez sie polecam - moge kamerowac wesela itd telefonem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Waldek Waldek jakiś stary takiś głupi.. nie trzeba na pisać zapraszamy do nas itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam,to naprawde super firma,widzialam slub kolezanki przez nich nagrany,pelna profeska :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka458
tez ich polecam,wlasnie z narzeczonym zamowilismy u nich oprawe naszego slubu na przyszly rok.kolega nam ich polecil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina 744
to prawda,jedyna profesjonalna firma w Lublinie,jasli chodzi o kamerowanie wesel.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela korda
a nam nakrecili super studniowke w tamtym roku.jak bede brala slub tez ich weyme do krecenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z***biście ciemne te filmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaje......... to ty jestes ciemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie najlepszy jest Bielak Studio. Zajmował się filmem i zdjęciami mojej siostry i wyszły świetnie, też już mam zamówiony u niego termin. Na stronie http://bielakstudio.com.pl/ można obejrzeć ich realizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaJot
Też miałam okazję korzystać z usług http://bielakstudio.com.pl/ i jestem miło zaskoczona. Z czystym sercem mogę polecić, szczególnie osobom planującym ślub - mój w ich wykonaniu wyszedł przecudownie, świetna pamiątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×