Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zofiabnbn

jutro piatek wiec tradycyjnie rybka panga na obiad lubicie tez

Polecane posty

Gość Zofiabnbn

Z cala rodzinka uwielbiamy pange. Staram sie ja robic jak najczesciej. A wy lubicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofiabnbn
panga jest baaardzo smaczna i zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no taak panga to najzdrowsza ryba swiata ja jem codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panga to największe świństwo już kiedyś było głośno ,że to syfffffffffffffffff nie ryba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my jemy tilapie , pange czasem łososia lub pstrąga zależy od zawartości kieszeni :p , pange jak sie dobrze przyprawi jest pyszniutka, lubie jak ma taką chrupiąca panierke do tego dużo surówki i frytki lub piure ziemniaczane ze śmietanką i szczypiorkiem , czy ja wiem czy panga taka niezdrowa ? a to mięcho i pryskane owoce i warzywa co jemy na codzień to takie zdrowe ? nie ma co histeryzować , ja tam lubie pange :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renka666
jutro w kerfurzee promocja, nasza polska panga tylko 8,99 za kg. jutro wale z samego na kerfur rana bo jeszcze wybiora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opisałem co to jest za syf ta panga i wywalili posta. Czy adminem tutaj jest importer tego syfu? Ludzie!!!!!!! Czy do was nie dociera, że trucizna też może być smaczna? Co z tego że to smaczne jak raka sobie można zafundować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jadam syfu, nawet za dopłatą czyli - nie jadam pangi / a jutro tradycyjnie gulasz z łopatki :) /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja d***e mam piatek :) chociaz chodze do kosciola, nigdy nie mamy postu w domu w piatek, nieraz w zwykly dzien nie jemy miesa, wedin, bo np wolimy cos innego, a nie ze piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria3256
Uwielbiam rybki i to nie tylko w piątki. z tym, że u nas w domku uwielbiamy dorsza i łososia. W biedronie sa fajne duże kawałki surowe, które przyprawiam tylko sola i pieprzem, wkładam do naczynia takiego standardowego philipiaka i naczynie wypełniam pol na pol lososiem i warzywami. wchodza mi tak mniej wiecej trzy kawałki. I do piekarnika. Obiad przepyszny, rbka nie wysuszona, warzywa idealne:) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też sie dziwie jak można takie świnstwo jeśc pływające w ściekach. Jaka Polska panga o czym ty mówisz:D a jak myślicie po co te promocje są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu to po co ty chodzisz do kościoła jak nie zachowujesz postu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panga to syf od dawna jej nie kupuje i nie daje tej trucizny mojej rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscia
ryby hodowlane, a szczegolnie te z hodowli w azji sa naprawde niezdrowe i ludzie nie powinni lasic sie na ich tania cene, bo to jues wyrzucanie kasy w bloto, a wrecz kupowanie sobie za ciezko zarobione pieniadze trucizny. w krajach europejskich i amerykanskich zaczynaja powstawac hodowle ryb gdzie kladzie sie duzo wiekszy juz nacisk na to, zeby byly to ryby zdrowe. trzeba po prostu patrzec na zrodlo produkcji. natomiast najzdrowsze beda ryby lapane z ich naturalnego srodowiska. tyle, ze i w niektorych naturalnych srodowiskach sa zanieczyszczenia ;) zeby calkowicie nie zglupiec, nalezy zdobyc fachowa wiedze w temacie i wtedy wszystko wiadomo i mamy jako takie rozeznanie, zeby powiedziec: "wiem, co jem" (i dlaczego!) :) . u mnie w piatki tradycyjnie sa dania prosiece, ten jeden jedyny raz w tygodniu. dla mnie prosiak to taki sam luksus, jak dla was ryba, a co :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio mowili w telewizji ze dorsza nie powinno sie jesc bo jest z chin, a jedynie pange bo jest nasza polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscia
nie chodzi o to, jak ijest gatunek, tylko gdzie hodowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panga syf ,zywi się lozyskami swin i krow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panga jest smaczna tylko zrobili jej "reklame" i juz jej nie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PANGA NAJWIĘKSZY SYF!!!!!!!1 poczytaj jak je hoduja.. a nie zjesz nastepnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o rany, taka nędzna prowokacja (100 z kolei o pandze) a Wy się nabieracie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×