Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wishcometrue

koszty weselne dj kamerzysta fotograf

Polecane posty

Gość gość
my płacimy za fotografa 3500, kamerzysta 2000 i zespoł 34000 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fotograf 3500, kamerka 1400, dj+wodzirej 3400, talerz 170/os

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na weselu 100 osobowym to dj będzie wyglądał śmiesznie,u mnie zespół 5 tys,fotograf 2,5 tys ,kamerzysta 5tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wesele dwudniowe - DJ 2200 (dwa dni), fotograf 1500, kamery nie będzie, koszt na osobę 200 zł (dwa dni), 65 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli bida obsługa po kosztach, oczywiście zdjęcia będa CUDOWNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem ciekaw jakiej jakości będą to zdjęcia, jeśli fotograf ma pracować przez 2 dni za 1500 zł. To samo dj - grać dwa dni za 2200 to chyba tylko jakiś desperat się zgodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat robimy wesele na 150 osób i będzie dj i wodzirej, jedna osoba dba o muzykę, druga o gości. jeżeli chodzi o zabawę to jestem pewna, że będzie super, nie mam ku temu żadnych wątpliwości. ostatnio byłam na weselu, na którym 5-osobowym zespół nie był w stanie dobrze poprowadzić wesela dla 120 osób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ DRAGON
Witam serdecznie, polecam Oprawę muzyczną DJ DRAGON z Katowic 10 godz. 1100zł - informacja tel. 518-953-464 Naprawdę godna polecenia,dużo sprzętu w tym oświetlenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my kamerzysta i fotograf 3800, zespół 5500, wesele dwudniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 1500 zł będę miała zdjęcia nie rożniące się niczym od tych za 4500, jak ktoś jest głupi i daje się skubać to jego sprawa. Fotograf i jego prace są mi doskonale znane. Dziękuję, wszystko na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Też jestem ciekaw jakiej jakości będą to zdjęcia, jeśli fotograf ma pracować przez 2 dni za 1500 zł. To samo dj - grać dwa dni za 2200 to chyba tylko jakiś desperat się zgodzi. " Czy wy wszyscy jesteście aż tacy popieprzeni? Dla was wszystko musi się zaczynać od 3000???? Nie wydaje wam się, że ceny w naszym chorym kraju są za bardzo wyśrubowane? 2200 to mało dla jednego gościa? Wielu ludzi nie ma tego nawet w miesiąc a jaką pracę wykonuje DJ? Odtwarza gotową muzykę. To samo tyczy się zdjęć, kto powiedział, że te tańsze będą gorsze? Może będą zrobione przez fotografa amatora ale za to z pasją. No chyba, że te głupie posty piszą fotografowie i dj'e zdziercy, którym za mniej niż 3 kafle nie chce się z wyra wstawać. Ślub to generalnie takie magiczne hasło, które wszystkie standardowe stawki co najmniej podwaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Może będą zrobione przez fotografa amatora ale za to z pasją" xxx Idź do właściciela lokalu weselnego i powiedz, żeby Ci zrobił wesele 50% taniej, skoro organizacja wesel to jego pasja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a taki właściciel nie mógłby co 10 wesela robić za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój. Żaden poważny fotograf, czyli działający legalnie, mający doświadczenie i oczywiście dobre portfolio nie będzie pracował za 1500 zł. Koszty prowadzenia takiego biznesu są po prostu bardzo duże, a praca w dodatku sezonowa, bo tylko od maja do góra listopada. Żeby cokolwiek zarobić stawki muszą być co najmniej 2 razy większe niż te 1500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie to bedzie tak,jakiś znajomy co będzie puszczał muzykę z lapka czyli gratis,kupię sobie lustrzankę i ktoś z rodziny nacyka mi zdjęć,mam dobry telefon to ktoś z rodziny nakręci film,i bedzie 140 gosci i kążę im przynieśc wino i likiery które postawię na stół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze o jedzeniu zapomniałeś, no chyba że goście tylko 'na mokro' będą jechać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
któraś z Was napisała, że DJ puszcza tylko muzykę. to zależy jaki dj. teraz modni są dj+wodzirej, jeden puszcza muzykę, a drugi CAŁĄ NOC zabawia gości. To dopiero charówa. Ale przyznam, że zgadzam się z tym, że często ceny są mocno wygórowane. Jak nic, trzeba się wkręcić w ten biznes ślubny, bo nieźle można na nim zarobić :D Tylko skąd to się bierze, ludzie coraz mniej zarabiają, a koszta wesela coraz bardziej pną się w górę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeberka85
A co powiecie na DJ zamiast zespołu weselnego? Jedni mówią, że to kicha a inni że fajna atrakcja. Co myślicie? Ja myślę czy nie wybrać DJ Mento http://djmento.pl/ z Krakowa czy ktoś o nim słyszał? Fajną z atrakcji jest również nietypowy pierwszy taniec a także puszczanie lampionów szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamera 3400 foto 3000 zespół 5500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamerzysta 900zł Fotograf 950zł Dj 1800zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotograf to koszta od 2000 zł w górę. Jakie mieliście pakiety? Bo cena też zależy od ilości godzin fotografowania, tego czy będziecie mieli plener innego dnia czy tego samego. Ja daję kilka opcji do wyboru za różną kwotę. Ogólnie coraz modniejszy staje się trend pleneru w dniu wesela - ja całkiem takie lubię, widać wtedy emocje TEGO DNIA pośród Młodych ;) Pozdrawiam, Ewa http://ewamickiewicz.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×