Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość negrita3333

Moje futro bardzo farbuje

Polecane posty

Gość negrita3333

Witam mam problem gdyz zakupilam sztuczne futerko wygladem przypomina konskie wlosie lecz gdy je zakladam bardzo brudzi mi dlonie , czy jest na to jakis sposob lub rada jak zapobiedz dalszemu farbowaniu moich dloni????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kopiłaś sztuczny badziew to masz. Kobity na poziomie noszą naturalne futra, kożuchy i skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze dodaj troche octu do prania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak moze i te kobiety na poziomie o jakim piszesz nosza kozuchy i futra naturalne , ale ja sie nie obnosze w tym przypatku z pieniedzmi wole zostac przy tym co mam !!! widocznie jestes jak sadze na nizszym poziomie. I daleko zajdziesz w zyciu ??? - czyli do nikad i w taki sposob ludzia brak w Polsce pieniedzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba komuś żal dvpę ściska, że jedni mają, a inni zadowalają się byle plastikowym g0wnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmiech na sali porażka
Zawsze mnie bawiły dziewuszki w sztucznych 'futerkach' i plastikach imitujących skórę. Przecież to widać z daleka, co za tandeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dałaś już dvpy ciapatemu, czy dopiero zamierzasz? Kobiecie im wolno wkręcać wszystko co się da, a niewiernej tym bardziej. Gratulacje, heh. Szanujący się muslim przyjeżdża do Europy ze swoja żoną, czy to na studia czy do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie miało być do tego wątku. Miałem napisać, że sztuczne futro wali sztucznością i jest tandetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak to chyba nie ten watek ??? prosilam o odpowiedz a nie interesowaniem sie moim zyciem ??? Wiec ktos chyba pomylil tematy bo nie prosze o opinie w sprawie mojego zycia... NIE nie mam ciapatego - to dla informacji !!! hehehe.... jest Polakiem a ja nie jestem 20 letnim podlotkiem , wiec mysle ze watek w tej sprawie jest bardzo wyczerpujacy chyba ze ciekawi Cie cos wiecej ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pisze troche octu do prania zapobiega farbowaniu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tych wszystkich upierdliwych, sfrustrowanych, którzy zamiast odpowiadać na pytanie wyładowują swoje chamstwo na innych... Nie masz nic do powiedzenia w temacie nie otwieraj ust! Mam ten sam problem tylko moje futerko jest z ajkiegoś żywego organizmu farbowane na nienaturalny kolor i chętnie dowiem się czy można je powstrzymać od brudzenia dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×