Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość2

umowa o dzielo zlecenie a wyrejestrowanie z urzedu pracy

Polecane posty

Gość gość2

hej! Sluchajcie mam dylemat i dlatego postanowilam Was sie poradzic. Może ktoś jest lub byl w podobnej sytuacji lub kogos zna itp. Rok temu w lipcu skonczylam studia, potem od pazdziernika do czerwca pracowalam na um. o dzielo, w tym roku przez wakacje bylam zarejestrowana w Pup i staralam sie o staz,jednak nie bylo mi dane go dostac :( i teraz znowu wracam do tego samego miejsca pracy na um. zlecenie badz dzielo (jeszcze nie wiem) i bede pracowala tam do czerwca.... Męczy mnei to ze jest to taka umowa (nie mam ubezpieczenia itp) i wiem ze nei dostane um. o prace, jednak to praca popoludniami i w tym czasie moge szukac innej pracy (na umowe o prace). Mam dylemat: czy jest sens wyrejestrowywac sie skoro bede miala umowe o dzielo i czas aby do Pupu zajsc co m-c... Kokosow nie zarobie w tej pracy, ubezp. tez nie bede miala, wiec nie wiem noo, a jak bede ponad rok zarejestrowana to znowu bede mogla starac sie o staz... Czy musze bezwzglednie sie wyrejestrowac? Nie piszcie ze kombinuje, bo zawsze bylam dobra i uczciwa, tak tylko sie zastanawiam nad ta cala sytuacja... czy jak nie zglosze tego w Pup to ktos sie dowie w jakis sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpakujesz sie w problemy, chocby dlatego ze do urzedu skarbowego pojdzie pit z pracy i pup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
dzieki za odpowiedzi, własnie obawiam sie z ta papierkologia i urzedami nie wygram, chociaz roznie ludzie robia. trudno, wyrejestruje sie z urzedu. bede pracowac i szukac pracy na umowe o prace. jeszcze raz dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIT z PUP chyba tylko w przypadku jak miała zasiłek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz czy nie mozesz sie ubezpieczyc za 50 czy 100zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×