Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zbyt luźna pochwa

Polecane posty

Gość gość

Mam 33 lata, jestem po 2 porodach. Partner ma grubego penisa (15 cm obwodu). Kochamy się co 2 dzień. Niestety seks nie sprawia mi przyjemności - czuję że jestem w środku luźna. Tuż za ciasnym wejściem jest dużo wolnego miejsca - pomimo sporego penisa męża czasami jak jestem podniecona niemal nic nie czuję, przez co coraz częściej (raz w tygodniu) decydujemy się na podwójną penetrację w wibratorem w moim o*****e. Dopiero taki seks sprawia mi prawdziwą przyjemność i czuję jego penisa w środku pochwy ale obawiam się jednak że w ten sposób jeszcze bardziej rozluźnię pochwę i mając lat 40 będę potrzebowała tam dłoni żeby coś poczuć :( Co robić? Czy są zabiegi zwężania pochwy w środku? Mięśnie kegla ćwiczę codziennie jednak bez efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas00030
Ile czasu minęło od ostatniego porodu ? Może cipka nie zdążyła jeszcze dojść do siebie. Kiedyś kolega mi mówił że jak cipkę poleje się sokiem z cytryny to się skurczy do rozmiarów dziewicy, miałem spróbować z dziewczyną ale jakoś wyleciało mi to z głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiam sie iz w tym przypadku musisz juz udac sie do lekarza na konsultacje. Wiem ze mozna zrobic zabieg laserowego obkurczania pochwy i pozbyc sie klopotu raz na zawsze. Zabiegi te sa bezbolesne szybkie i nieinwazyjne. W Warszawie w Klinice Beautymed dr Miracki wykonuje tego typu zabiegi. Ja chodze tam na inne zabiegi i w zupelnosci ufam temu lekarzowi. Nie czekaj i idz puki czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiam sie iz w tym przypadku musisz juz udac sie do lekarza na konsultacje. Wiem ze mozna zrobic zabieg laserowego obkurczania pochwy i pozbyc sie klopotu raz na zawsze. Zabiegi te sa bezbolesne szybkie i nieinwazyjne. W Warszawie w Klinice Beautymed dr Miracki wykonuje tego typu zabiegi. Ja chodze tam na inne zabiegi i w zupelnosci ufam temu lekarzowi. Nie czekaj i idz puki czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mu zrobić minetke a siebie w d**e zapakować. Wilk syty owca cała. Cipka sie zregeneruje z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×