Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kochane pomóżcie czy w ciąży można oddychać

Polecane posty

Gość gość

Jestem w 15 tc, odkąd się dowiedziałam o ciąży całkowicie zrezygnowałam z jedzenia warzyw, owoców, słodyczy, mięsa, nabiału. Bo wiadomo, że to wszystko jest niewskazane w czasie ciązy. W zasadzie to jem tylko białe pieczywo ( bo ciemne ziarniste mogłoby przecież zabić dziecko ) i popijam wodą źródlaną. Schudłam 15 kg, coraz częściej mdleję ale wiem, że to są objawy ciąży, poza tym wydaje mi się, że to może być przez powietrze. Przecież mamy takie niezdrowe, zatrute powietrze. Doszłam do wniosku, żeby zgłosić się do szpitala aby mnie podłączyli do końca ciąży pod aparat tlenowy. Tak też zrobiłam ale jak poszłam na oddział położniczy i o tym powiedziałam to dziwnie na mnie popatrzyli i zasugerowali żebym się przeszła 2 piętra wyżej na oddział psychiatryczny. Naprawdę nie wiem o co im chodzi ??? Przecież ja chcę dobrze, w ciąży wszystko szkodzi ! Dziewczyny co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale się uśmiałam :) dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjedź do anglii tam wszystko lepsze powietrze pewnie tez hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz nic się nie poradzi-pierwszy trymestr jest najważniejszy a tego zatrutego powietrza już sie nawdychałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rozumiem że są matki które mają jakieś pytania i chcą tu zasięgnąć pomocy ale co ma na celu ten topik to nie mam pojęcia. Jak wy się tymi swoimi dziećmi zajmujecie jak macie czas na wypisywanie takich zbędnych durnot. Przecież to tylko zaśmieca forum i jeszcze trudniej się przebić do rzeczywistych źródeł informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre żródła informacji znajdziesz w bibliotece!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna, ale tylko przez torebkę. Papierową!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×