Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magdaa8

Jak zniwelować trądzik na nosie

Polecane posty

Witam moim problemem jest trądzik na nosie, którego za nic nie mogę się pozbyć. Próbowałam już wszystkiego, ale nic na dłuższą metę nie pomaga. Co myślicie o plastrach, które widziałam w ofercie już wielu firm ? Pomagają ? Ma ktoś jakieś doświadczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie uzywam plastrów mam maść Vitella ictamo nakładam wieczorek i rano, co się pojawi, to robię cyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta maść wyciąga syfy na wierzch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba uzyc czegos co zluszczy i odetka naskorek na nosie, gdzue skora jest zazwyczaj grubsza i bardziej lojotokowa. polecam wybrac sie do dermatologa bo niestety masc EPIDUO jest na recepte, ale dziala cuda. odpowiednikiem ale slabszym bez recepty jest effaclar duo firmy la roche possay w aptece sie go kupuje i kosztuje okolo 50zl. plastry i inne rzeczy drogeryjne nie pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuj na noc krem z kwasem migdałowym albo pirogronowym firmy bandi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to jest trądzik czy po prostu masz wągry i zaczopowane łojem pory i z tego pryszcze? jak to drugie, to wystarczy oczyścić nos, czasem pójść do kosmetyczki, a w domu kwasy- nawet ten effaclar wystarczy. i nigdy nie smaruj nosa czymś z parafiną!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita 17
kwasy tu raczej nie pomogą coś od derma ..koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia widać żadna znawczynią nie jestes. Kwasy radza sobie bardzo dobrze z wszelkimi problemami skórnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ten "trądzik" jest tylko na nosie, to raczej nie jest , to zaden trądzik tylko zaczopowane pory. wystarczy prawidłowa pielęgnacja i oczysczanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenia 45 lat
moja corka miała podobny problem kupiłam jej preparaty : zel do mycia twarzy, płyn do oczyszczania twarzy, plaster oczyszczający firmy tiande. po tygodniu było widac efekty a po złożyciu 1 zestawu było już suuper. kupiłam to na www.sklep.tiandeznatury.pl polecam wszystkim którzy mają takie problemy z tradzikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×