Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

automatyczne roboty do sprzatania

Polecane posty

Gość RenataJurkowska
właśnie dostaliśmy w prezencie ślubnym electrolux purei9 ;) ja jestem zachwycona, mąż też, bo już nie musi odkurzać hihi ;) myślę kupić też taki odkurzacz mamie, ostatnio oglądałam w media expert i chyba się zdecydujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ulalaa
Byłam sceptyczna, bardzo. Bardziej niż możecie sobie to wyobrazić. Uważałam to za stratę pieniędzy. Tak było do czasu zanim nie zobaczyłam jak odkurza u znajomych. Mieli roombę jakiś stary model, ja sobie kupiłam najnowszy 980 bo umożliwia za pomocą internetu wlaczyć go gdy nikogo nie ma w domu. to bardzo fajna sprawa, gdy odkurzacz ma czas żeby sobie posprzatać i wraca się na gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhuhu
A ja mam Electrolux pure i9 tak jak ktoś wyżej ;) jestem zadowolona bo jest dokładny i solidny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupilam roombe 605, za jedyne 900 zl. Prosty model, bez programowania. Nie jest glosny, dziennie ja puszczam, czasami jak wychodze z mieszkania, a czasami jak jestem w mieszkaniu. Po skonczonej pracy, jedzie do stacji i sie wylancza. Jestem zadowolona, tu dziala systematycznosc i jej cierpliwosc, bo kreci sie z 90 min. Ulatwia zycie, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolkaa
ja polecam robota od Mamibot.tech, mam dokładnie ten model https://mamibot.tech/pl/roboty-hybrydowe/43-709-prevac650-5906660427629.html#/28-gwarancjavip-nie/109-kolor-blue. Jestem bardzo zadowolona. Nie tylko odkurza, ale też mopuje podłogę na ;) Przy zakupie swojego robota, dostałam kod rabatowy na 5%, więc jeżeli ktoś ma ochotę skorzystać to wrzucam URS1400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytkajt
Tu jest duzy wybór takich robotów, mnóstwo modeli z różnych marek https://superrobot.com.pl/ , ja kupiłam jednego robota sprzątającego Xiaomi. Robi świetną robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardziej fanem odkurzaczy pionowych. Mam Electroluxa pure f9, kupiony w media expert, dobrze sprawdza się szczególnie do czyszczenia trudno dostępnych miejsc i jest bardzo uniwersalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu u nich> promo jakieś dali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja testowałam roombę 966 i nie posprzątała w sklepie na kafelkach małych kuleczek styropianu !!!!!ani ta ani e5 więc opcja uszkodzenia czy złego ustawienia odpada🤔byłam baaaardzo ROZCZAROWANA..teraz zastanawiam się nad mamibot gray i proszę o oponie posiadaczy czyli realnych, prawdziwych użytkowników 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej
Dnia 3.03.2019 o 11:22, Gość Gość napisał:

A ja testowałam roombę 966 i nie posprzątała w sklepie na kafelkach małych kuleczek styropianu !!!!!ani ta ani e5 więc opcja uszkodzenia czy złego ustawienia odpada🤔byłam baaaardzo ROZCZAROWANA..teraz zastanawiam się nad mamibot gray i proszę o oponie posiadaczy czyli realnych, prawdziwych użytkowników 😉

niemożliwe, co Ty opowiadasz. Roomba świetnie sprząta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
Dnia 8.06.2019 o 18:10, Gość hej napisał:

niemożliwe, co Ty opowiadasz. Roomba świetnie sprząta

niekoniecznie wszystkie, mam z innej firmy robota i 600tke i ta super rumba poszła w odstawke. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia

Ja mogę polecić Tefal Explorer. Obecnie mediaexpert ma z nim jakiś zabawny konkurs 😉 Bardzo fajny, wydajny robocik z funkcją mopa, co jak dla mnie jest jego największą zaletą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×